Mobilna Platforma Informacyjna CoiGdzie.pl sprawdza gdzie warto być!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Mobilna Platforma Informacyjna coigdzie.pl to agregator informacji o tym gdzie warto w Polsce spędzić czas. Dystrybuujemy największą bazę imprez i wydarzeń w całej Polsce – w każdym miesiącu dostarczamy naszym Partnerom ponad 20 000 nowych informacji z terenu Polski.

Mobilna Platforma Informacyjna coigdzie.pl to agregator informacji o tym gdzie warto w Polsce spędzić czas.  Dystrybuujemy największą bazę imprez i wydarzeń w całej Polsce – w każdym miesiącu dostarczamy naszym Partnerom ponad 20 000 nowych informacji z terenu Polski. Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych danych budowana poprzez weryfikację dostarczanych treści, standaryzację oraz innowacyjne umiejscowienie ich w przestrzeni geograficznej.

Aplikacja coigdzie.pl dostępna jest jako jedyna Polska aplikacja osadzona w serwisie Ovi Mapy w telefonach Nokii. Dostarczamy dane do lokalizatora docelu.pl – serwisu Wirtualnej Polski. W nawigacji samochodowej MapaMap czy nawigacji osobistej GPS do telefonów komórkowych NaviExpert można wyszukać POI oraz Imprezy i Wydarzenia pochodzące z bazy danych Coigdzie.pl. Subskrybenci serwisu SMS/MMS w sieci ERA dostarczanego pod marką Onet.pl otrzymują co tydzień plik polecanych przez coigdzie.pl imprez i wydarzeń. Dodatkowo użytkownicy urządzeń mobilnych mogą korzystać z wyszukiwarki imprez http://szukaj.coigdzie.pl oraz wersji próbnej strony mobilnej dostępnej pod adresem http://m.coigdzie.pl.

Baza danych coigdzie.pl – największa profesjonalna baza imprez

Agregujemy informacje zarówno z dużych miast, małych miasteczek i kurortów wypoczynkowych. Każda informacja jest precyzyjnie zgeokodowana, co pozwala na wyszukiwanie imprez według  rzeczywistej odległości od miejsca przebywania.

Oferujemy rzetelną informację o imprezach z:

  • 16 NAJWIĘKSZYCH POLSKICH MIAST tj. Trójmiasto, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław i in.

  • PONAD 50 MIEJSCOWOŚCI na prawach powiatu min. Bielsko-Biała, Koszalin, Krosno, Radom, Wałbrzych i inne
  • PONAD 2000 GMIN odwiedzanych przez Polaków podczas podróży wypoczynkowych czy biznesowych

Ponadto Coigdzie.pl:

  • integruje bazy najbardziej popularnych i widowiskowych dyscyplin sportowych
  • oferuje największą i najaktualniejszą bazę repertuarów teatralnych w Polsce
  • dostarcza bazę repertuarów kinowych

Rozwój produktów i usług coigdzie.pl – sprzedaż treści i usług

W chwili obecnej wraz z dalszą rozbudową relacji z organizatorami, współorganizatorami oraz gospodarzami imprez i wydarzeń spółka skupia się na budowie aplikacji mobilnych. Jednocześnie realizujemy budowę aplikacji działających w obszarze istniejących sieci społecznościowych, które generowały będą zwiększenie liczby użytkowników oraz zwiększą zaangażowanie w marki i produkty poprzez zaangażowanie zbudowanych już społeczności wykorzystując ich zamiłowania kulturalne, rozrywkowe i sportowe.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem