Monster wprowadza BeKnown™ do telefonów komórkowych i iPhonów

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

BeKnown™ – aplikacja na Facebooka do budowania profesjonalnej sieci
kontaktów – jest już dostępna na iPhonach oraz systemach operacyjnych
Android w Europie.

BeKnown™ – aplikacja na Facebooka do budowania profesjonalnej sieci kontaktów –  jest już dostępna na iPhonach oraz systemach operacyjnych Android w Europie.

Wzrastająca popularność BeKnown™ – aplikacji do tworzenia sieci kontaktów zawodowych na Facebooku –  stworzonej przez Monster Worldwide spowodowała, że wiodący portal kariery stworzył jej wersje na urządzenia mobilne. Teraz użytkownicy Facebooka będą mogli rozwijać swoją sieć kontaktów zawodowych  i nią zarządzać nie tylko przed monitorem komputera. Aplikacja od  14 września  jest już dostępna w wersji na smartfony  pracujące w oparciu o system operacyjny Android oraz na iPhony. BeKnown będzie można używać także w telefonach komórkowych za pośrednictwem strony BeKnown mobile.

Możliwość dostępu do sieci profesjonalnych kontaktów, a także odpowiednio przyporządkowanych ofert pracy, bez względu na to, gdzie znajduje się użytkownik jest dużym udogodnieniem na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracywyjaśnia Małgorzata Majewska z monsterpolska.pl.

– Cały czas udoskonalamy i rozwijamy BeKnown. Dlatego udostępnienie aplikacji w wersji  na urządzenia mobilne było dla nas sprawą priorytetową, biorąc pod uwagę jak dużo osób z nich korzysta – powiedział Matt Mund, vice prezydent zarządu Monster.com.W związku z szybkim wzrostem liczby użytkowników aplikacji, jej wersja mobilna będzie jeszcze bardziej użyteczna dla Internautów.  Dzięki mobilnej stronie internetowej BeKnown oraz jej wersjom na iPhona i Androida, użytkownicy mogą korzystać z wielu opcji aplikacji bez konieczności siedzenia przed monitorem komputera.

Najbardziej funkcjonalne opcje wersji mobilnych BeKnown to:

  • Przeglądanie profili użytkowników
  • Tworzenie nowych kontaktów

  • Dostęp do aktualizacji
  • Przesyłanie wiadomości
  • Otrzymywanie powiadomień (dostępne tylko w wersji na iPhona)
  • Przeglądanie ofert pracy zamieszczonych przez użytkowników

Wszyscy wiemy, że kontakty zawodowe można pozyskać wszędzie. Na przykład na imprezie, czy nawet w urzędzie, kiedy odkrywamy, że osoba, którą właśnie poznaliśmy pracuje w firmie, z którą wiążemy plany zawodowemówi Charles Purdy, ekspert Monster.com.Dodanie tego kontaktu do sieci BeKnown w naszym telefonie komórkowym może mieć wpływ na naszą przyszłą karierę. Jest to idealna funkcja dla nastawionych na sukces profesjonalistów, ponieważ umożliwia im budowanie sieci kontaktów, niezależnie od tego gdzie się znajdują.

BeKnown i jej wersje mobilne są częścią wielu rozwiązań stworzonych przez Monster Worldwide, ułatwiających poszukującym pracy znalezienie ofert pracy oraz umożliwiających pracodawcom dostęp do szerszego grona kandydatów. Aplikacja przenosi profesjonalny networking do odbiorcy masowego, włączając w to oferty wielu różnorodnych branż, np. sprzedażowej, inżynierskiej czy finansowej.

Dodatkowe informacje:

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem