MyHeritage wykorzystuje najnowocześniejszą technikę do stworzenia osobistych kalendarzy rodzinnych

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

MyHeritage, najpopularniejsza sieć rodzinna w Internecie ogłosiła dzisiaj światową premierę spersonalizowanych i konfigurowalnych kalendarzy rodzinnych, które są tworzone za pomocą jednego kliknięcia.

MyHeritage, najpopularniejsza sieć rodzinna w Internecie ogłosiła dzisiaj światową premierę spersonalizowanych i konfigurowalnych kalendarzy rodzinnych, które są tworzone za pomocą jednego kliknięcia.

Pięknie zaprojektowane kalendarze rodzinne przedstawiają nowy i łatwy sposób dla rodzin do zapamiętywania specjalnych okazji. Kalendarze są automatycznie wypełnione ważnymi wydarzeniami takimi jak urodziny, rocznice i święta państwowe jak również są intuicyjnie wypełnione najbardziej pasującymi rodzinnymi zdjęciami. Kalendarze są spersonalizowane dla każdego użytkownika MyHeritage rywalizując z innymi wiodącymi projektami branżowymi, a ich tworzenie trwa zaledwie ułamek czasu i wysiłku.

Z ponad 62 milionami zarejestrowanych użytkowników i 21 milionami drzew genealogicznych, MyHeritage stał się zaufanym domem w Internecie dla rodzin pragnących poznać swoją historię rodziny, udostępniać wspomnienia i pozostawać w kontakcie z krewnymi. Nowe osobiste kalendarze rodziny powstają poprzez użycie informacji z prywatnego drzewa genealogicznego użytkownika na MyHeritage, takich jak nazwiska, zdjęcia, urodziny i rocznice ślubu najbliższych członków rodziny, aby móc zapewnić najlepszą bezproblemową ścieżkę rodziny i idealny prezent dla bliskich. Dla milionów użytkowników MyHeritage, którzy zainwestowali w budowanie drzewa i załadowali również zdjęcia rodzinne, mogą teraz nagrodzić swoje wysiłki poprzez nasze innowacyjne produkty, które korzystają z danych już wprowadzonych, np. nowe kalendarze rodzinne.

Stworzone za pomocą jednego kliknięcia z tablicy 15 wzorów do wyboru, użytkownicy mogą przeglądać kalendarze i bardziej je dostosowywać do indywidualnych gustów m.in mogą dodawać dodatkowych krewnych, wydarzenia i zdjęcia albo też zastąpić lub zmieniać pozycję zdjęć, które zostały automatycznie wybrane. Kalendarze są globalnym produktem dostępnym w 28 językach i są dostarczane do dowolnego miejsca na świecie. Ponadto, zawierają one święta państwowe, a także najważniejsze święta religijne według danego kraju.- Jesteśmy zadowoleni z wprowadzenia osobistych kalendarzy rodzinnych, aby ułatwiać rodzinom śledzenie ważnych dla nich wydarzeńpowiedział założyciel i dyrektor generalny MyHeritage Gilad Japhet.Nieustannie dążymy do dywersyfikacji naszej oferty historii rodziny, aby zaangażować szerszą grupę rodzin, a nasze piękne i natychmiastowe kalendarze rodzinne są ważnym krokiem w tym kierunku. Osobisty kalendarz rodzinny jest niedrogi i jest sympatycznym dodatkiem do każdego domu, zrobiliśmy to w łatwy sposób, aby każdy mógł go otrzymać – dodał.Kalendarze są dostępne na http://www.myheritage.pl i kosztują tylko 15.25€/62,59PLN plus dostawa.Kalendarze rodzinne są wynikiem współpracy MyHeritage pomiędzy firmami Fuga Technologies oraz Total Graphics, na podstawie MyHeritage Family Graph API i Adobe InDesign Server. Więcej drukowanych produktów zorientowanych na rodzinę będzie rozwijanych przez to partnerstwo w przyszłości.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem