Naprawisz.to – platforma umożliwiająca zarabianie i rozwiązywanie problemów technicznych!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Jest ktoś, kto wie, czego oczekują wszyscy użytkownicy Internetu! Ktoś, kto w jednym miejscu gromadzi ludzi chcących rozwiązywać cudze problemy i ludzi poszukujących rozwiązań.

Jest ktoś, kto wie, czego oczekują wszyscy użytkownicy Internetu! Ktoś, kto w jednym miejscu gromadzi ludzi chcących rozwiązywać cudze problemy i ludzi poszukujących rozwiązań. Co więcej –  to miejsce, to prężnie rozwijający się portal przyciągający codziennie nowych użytkowników, którzy tworzą pierwszą prawdziwą społeczność ekspertów. Naprawisz.to jest miejscem absolutnie rewolucyjnym! Szybko i w jednym miejscu  znajdziemy ludzi chcących i potrafiących nam pomóc w każdej dziedzinie.

Założyciele portalu poszli jeszcze krok dalej i właśnie ruszyła Akcja ,,Eksperci zarabiają, bo Internet ceni wiedzę”. Doceniając  wiedzę i rzetelne informacje postanowili oni płacić za dzielenie się informacjami z innymi ludźmi. Jak to działa? To niezwykle proste! Każdy, kto zna się na rzeczy i nie lubi zachowywać swojej wiedzy tylko dla siebie, uzyskuje miano Eksperta. Od tego już krok do zarabiania realnych pieniędzy. To nie wirtualne obietnice a żywa gotówka trafiająca do kieszeni. Stając się częścią naprawkowej społeczności, szybko i sprawnie uzyskujemy odpowiedzi na nasze pytania i jesteśmy nagradzani za aktywną pomoc udzielaną innym użytkownikom.

Dołączając już teraz do eksperckiej społeczności każdy ma szansę zyskać dodatkowe profity – co 50 osoba, która dołączy dostaje myszkę LOGITECH o wartości ok. 100 zł! To nie wszystko – dodatkowo 1000. zarejestrowany otrzyma nawigację Pentagram Nomad. Rejestrując się na www.naprawisz.to zyskujesz też nowych klientów dla swojej firmy  – promujesz swoją działalność wśród potencjalnych klientów.

Zdaniem Research Managera Alexa Twinsa, nowa idea portalu jest czymś, na co polscy użytkownicy Internetu czekali od dawna – Na Zachodzie  podobne rozwiązania sprawdzają się doskonale. Internet w Polsce jest pełen ciekawych portali i korzysta z nich mnóstwo osób. Często jednak widzimy, że nowicjusze nie otrzymują odpowiedzi na swoje pytania. Motywując znawców profitami zapewnimy szybką i konkretną odpowiedź.

Podsumowując portal ten jest miejscem dla ludzi ceniących swój czas i energię. Użytkownicy serwisu szybko i skutecznie rozwiążą problem, bo tam gdzie znajdują się eksperci z każdej dziedziny życia, nie ma miejsca na jałowe dyskusje! Tworzony przez społeczność portalu ranking najskuteczniejszych odpowiedzi odsyła bezpośrednio do najlepszych rozwiązań i nie pozwala błądzić w gąszczu nieprzydatnych informacji. Dodatkowo, na wszystkich zdezorientowanych zawiłością obsługi niektórych użytecznych sprzętów, czekają, zebrane w jednym miejscu, niezbędne informacje – specyfikacje, instrukcje, przydatne pliki. Prostota i przejrzystość to podstawa!

Dla wyjątkowo niecierpliwych i wszystkich potrzebujących natychmiastowych rozwiązań swojego problemu również jest coś ekstra! Moduł ,,Ekspertyza” umożliwi otrzymanie w trybie błyskawicznym odpowiedzi od najaktywniejszych użytkowników portalu! Przy zamieszczeniu pytania wystarczy jedynie wysłać sms’a i pozwolić by inni rozwiali wszelkie nasze wątpliwości. Zgłaszający oznacza pomocne rozwiązanie, a osoba która je podała otrzymuje złotówki, które może wymienić na nagrody. Konto Eksperta rośnie wraz z każdą dobrą odpowiedzią. Tak więc… nie warto poświęcić chwilę po godzinach i dorobić?

Generalnie portal Naprawisz.to jest jedynym miejscem w necie gdzie zarabianie na swoich i cudzych problemach stało się tak opłacalne!

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem