Netcamp – inspirujące spotkanie IT

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Fundacja Netcamp zaprasza 26 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Patrycjusz Kosuń zdradzi losy innowacyjnego projektu Slidepad, który miał zastąpić touchpada i mysz komputerową.

Fundacja Netcamp zaprasza 26 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Patrycjusz Kosuń zdradzi losy innowacyjnego projektu Slidepad, który miał zastąpić touchpada i mysz komputerową. BTC opowie o budowaniu efektywnych zespołów IT a Titanis pokaże jak można wykorzystać sterowanie komputerem myślami.

Agenda:

 1. Czego NIE NALEŻY robić, aby osiągnąć sukces w innowacyjnym startupie? – Patrycjusz Kosuń, Dencologic (twórca SlidePada).  Założyciel DENCO LOGIC S.A. opowie o największych błędach, które popełnił podczas tworzenia innowacyjnego produktu i prowadzeniu startupa technologicznego.
 2. Budowanie efektywnych zespołów IT, czyli kiedy 2+2=5 – Rafał Chabowski, BTC Jak efektywnie zarządzać zespołem IT oraz motywować programistów? Co zrobić gdy zostajesz szefem swojego dotychczasowego kolegi? Czy kij jest skuteczniejszy niż marchewka?
 3. Sterowanie komputerem myślami – jak, po co, dlaczego? – Mateusz Kruszyński, Titanis Historia powstania projektu, poszukiwania finansowania i tego jak odmówić inwestorowi wejścia w spółkę za 1 mln zł.
 4. Spotkanie odbędzie się w nowym miejscu – Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy pizzy. Kwietniowego Netcampa, organizowanego w ramach inicjatywy InfoTrendy – Szczecińskich Dni Informatyki, sponsoruje Technopark Pomerania, który w ramach projektu ICTLabMarket wspiera współpracę nauki z biznesem.

  Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! Więcej informacji na stronie www.netcamp.pl.

  źródło: informacja prasowa

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem