Nowa aplikacja FOODEST zrewolucjonizuje planowanie w kuchni!

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Na polskim rynku pojawiła się już zapowiedź najnowszej aplikacji wspierającej planowanie domowych posiłków. Już wkrótce będziemy mogli czerpać prawdziwą przyjemność z gotowania dzięki dobrej organizacji i ciekawym oraz dopasowanym do naszych potrzeb przepisom.

Na polskim rynku pojawiła się już zapowiedź najnowszej aplikacji wspierającej planowanie domowych posiłków. Już wkrótce będziemy mogli czerpać prawdziwą przyjemność z gotowania dzięki dobrej organizacji i ciekawym oraz dopasowanym do naszych potrzeb przepisom. Pomoże nam w tym osobisty asystent kuchenny, aplikacja FOODEST która wystartuje jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku.

The FOODEST to nowe narzędzie na rynku innowacyjnych rozwiązań, które dostępne będzie poprzez platformę www.thefoodest.com. Celem aplikacji jest pomoc oraz inspiracja w codziennej pracy w kuchni. Optymalizowanie budżetu spożywczego, tworzenie spersonalizowanego menu, dobór przepisu na podstawie składników posiadanych przez użytkownika oraz opracowanie planu codziennych posiłków to jedne z wielu funkcjonalności jakie posiadać będzie FOODEST. Aplikacja będzie wsparciem w gospodarowaniu domową kuchnią, a przy tym pozwoli odkryć nową pasję gotowania. Chętni do przetestowania innowacyjnego narzędzia mogą już zgłaszać się na stronie www.thefoodest.com.

Innowacyjna aplikacja została stworzona z myślą o tych osobach, które gotują na co dzień, jak i tych, które nie zawsze dysponują wystarczającą ilością czasu i umiejętności na samodzielne przygotowywanie posiłków. Zapracowane kobiety, mężczyźni często wątpiący w uroki gotowania, pasjonaci nowych smaków czy młodzież wchodząca w dorosłe życie to jedne z wielu grup, dla których powstaje FOODEST. Dostępna nie tylko dla miłośników gotowania i nie tylko dla posiadaczy grubych portfeli aplikacja ograniczy czas tracony na zastanawianie się nad codziennym menu oraz pozwoli oszczędzić pieniądze związane z niezaplanowanymi zakupami spożywczymi.

Pomysłodawcą oraz twórcą aplikacji FOODEST – zarówno jej graficznej jak i technologicznej strony jest LifeInBrand. Agencja zajmie się także komunikacją projektu oraz wszelkimi działaniami promocyjnymi.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem