Nowa jakość dla e-biznesów od imerge

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Spółka imerge wprowadza innowacyjną usługę w zakresie tworzenia i obsługi projektów e-commerce oraz m-commerce i jednocześnie bierze odpowiedzialność za każdy aspekt działania biznesu online Klienta.

Spółka imerge wprowadza innowacyjną usługę w zakresie tworzenia i obsługi projektów e-commerce oraz m-commerce i jednocześnie bierze odpowiedzialność za każdy aspekt działania biznesu online Klienta.

„imerge daje gwarancję, że uruchomienie nowoczesnych kanałów sprzedaży jest sukcesem” – powiedziała Justyna Skorupska, prezes imerge. Oferta imerge skierowana jest do dużych i średnich biznesów, które prowadzą lub chcą prowadzić sprzedaż online. Firma stawia na skuteczność i kompleksowość usług oraz opiera się na sprawdzonych i najlepszych rozwiązaniach oraz technologiach.

„Jesteśmy ekspertami w tworzeniu i wdrażaniu projektów oraz procesów e-commerce. Wykorzystujemy sprawdzone usługi i technologie dostępne na polskim i europejskim rynku, a dzięki strategicznej współpracy z partnerami oferujemy zupełnie nową jakość” – dodaje Justyna Skorupska.Podstawowa działalność imerge to kompleksowe rozwiązania i obsługa w zakresie prowadzenia e-biznesu. Firma oferuje m.in.: budowanie systemów i kanałów sprzedaży online oraz podnoszenie ich efektywności w takich obszarach jak: wyszukiwanie, nawigacja, optymalizacja, SEO/SEM. Wśród partnerów imerge są między innymi: Performance Media, B2BPartner, INFOR IT i FACT-Finder®.„Wierzymy, że kompleksowe podejście do strategii, doskonała znajomość rynku oraz skupienie pod jednym dachem imerge liderów w swoich branżach, pozwoli na zaoferowanie klientom nowej jakości na polskim rynku reklamy internetowej” – powiedział Adam Oskaldowicz, partner w Performance Media. Z firmą B2BPartner imerge będzie współpracować przede wszystkim w zakresie logistyki oraz dedykowanych projektów, których celem jest wspieranie procesu sprzedaży np. poprzez realizację programów lojalnościowych i partnerskich.„Prowadzenie biznesu e-commerce wymaga wyspecjalizowanej oferty i sprawdzonych rozwiązań. Dlatego cieszy nas pojawienie się innowacyjnej oferty dedykowanej i możliwość współpracy z imerge” – powiedział Jarosław Kownacki, członek zarządu B2B Partner.„Bardzo pozytywnie zapatrujemy się na współpracę z imerge – Justyna Skorupska od dwóch lat jest naszym ekspertem na polskim rynku. Wierzymy, iż rynek e-commerce w Polsce ma ogromny potencjał. Obserwujemy jak detaliści stają się coraz bardziej świadomi możliwości jakie oferuje internet w zakresie podniesienia efektywności sprzedaży ich produktów i usług” – powiedziała Katrin Jähnke, dyrektor ds. międzynarodowego rozwoju biznesu FACT-Finder®.źródło: informacja prasowa
icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem