Nowe usługi Storino.pl – idealne na wakacje

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Polska chmura Storino.pl daje swoim użytkownikom kolejne możliwości – tworzenie publicznych galerii i publicznej muzyki. To rozwiązania, które idealnie wpisują się w wakacyjny klimat.

Polska chmura Storino.pl daje swoim użytkownikom kolejne możliwości – tworzenie publicznych galerii i publicznej muzyki. To rozwiązania, które idealnie wpisują się w wakacyjny klimat.

W związku z trwającymi wakacjami Storino.pl udostępnia swoim użytkownikom kolejne użyteczne rozwiązania. Pierwsze z nich to możliwość tworzenia tzw. publicznej muzyki. Osoba przechowująca pliki muzyczne w Storino.pl może teraz zrobić z nich play listę i przesłać swoim znajomym do odtworzenia. Wystarczy podać im odpowiedni link – przykładowo: http://storino.pl/m/eQ1oX, który generowany jest tuż po zakończeniu procesu udostępniania. Po kliknięciu w niego, bez konieczności ściągania plików, muzyka bezpośrednio trafia do zainteresowanych osób.

W ten sam prosty sposób działa drugie oferowane przez Storino.pl rozwiązanie, czyli publiczna galeria. Użytkownik umieszcza na www.storino.pl swoje zdjęcia, np. z wakacji, tworzy z nich galerię, a swojej rodzinie czy przyjaciołom wysyła tylko link do niej, np. http://storino.pl/g/96DWe. Dzięki temu ma możliwość na bieżąco dzielić się swoimi zobrazowanymi wrażeniami i to na dodatek w dużej rozdzielczości, ponieważ Storino.pl umożliwia przechowywanie także dużych plików. – Widzimy, że Storino.pl znakomicie sprawdza się w okresie wakacyjnym. Jest to bowiem czas, kiedy nie zawsze mamy dostęp do swoich stacjonarnych zasobów, a Storino.pl właśnie to umożliwia. Dodatkowo to w wakacje zazwyczaj robimy najwięcej zdjęć, którymi szybko chcemy się podzielić z przyjaciółmi. Podobnie jest z muzyką. Bardzo często się zdarza, że chcemy przekazać znajomym muzyczny klimat naszego wypoczynku. Stąd też, wspólnie z naszym partnerem od działań promocyjnych Grupą AMP Media sp. z o.o., zdecydowaliśmy o wprowadzaniu tych usług właśnie w tym okresie – tłumaczy Tomasz Popów, Prezes SkyStorage, wrocławskiej spółki, w której powstało Storino.pl.

Storino.pl jest aplikacją służącą do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych, przeznaczoną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jej motorem napędowym jest prężnie rozwijająca się technologia Cloud Computing. Chociaż Storino.pl swój debiut miało w połowie czerwca, staje się marką coraz lepiej rozpoznawalną, m.in. dzięki Grupie AMP Media sp. z o.o., która prowadzi działania marketingowe i promocyjne marki. – Bardzo nas cieszy praca z tak innowacyjnym i unikatowym tematem. Wymaga on bowiem od naszego zespołu kreatywności i pomysłowości, a jednocześnie daje dużą satysfakcję z bycia w centrum najnowszych technologii. Jest nam bardzo miło, że SkyStorage właśnie nam powierzyło tak znaczące dla swojej marki działania jak jej promocja i marketing – mówi Maciej Żmijewski, Prezes Grupy AMP Media sp. z o.o.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem