Oficjalny start nowego portalu rekomendacji – recomena.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Na polskim rynku serwisów społecznościowych pojawił się nowy portal, który skupia internautów poszukujących wiarygodnych opinii na temat firm, produktów i stron internetowych…

Na polskim rynku serwisów społecznościowych pojawił się nowy portal, który skupia internautów poszukujących wiarygodnych opinii na temat firm, produktów i stron internetowych. Recomena.pl to innowacyjny serwis, w którym zarejestrowani użytkownicy wystawiać mogą noty i opinie wszystkim towarom, przedsiębiorstwom czy też portalom, z którymi się do tej pory spotkali.

Recomena.pl to nowatorski serwis, którego głównym założeniem jest stworzenie Internautom miejsca, gdzie będą mogli znaleźć i wyrazić swoje opinie na temat produktów, firm i stron www. Dzięki zaawansowanym narzędziom dostępnym w serwisie, użytkownicy w prosty i czytelny sposób odnajdą opinie na interesujące ich tematy. Rozbudowany system rekomendacji pozwala na poszukiwanie opinii, które są zamieszczone w serwisie. Użytkownicy mają również możliwość dodawania ocenianych produktów, stron www czy przedsiębiorstw w wypadku, gdy nie ma ich jeszcze w bazie portalu.

Celem, który nam przyświecał w trakcie prac nad portalem, było stworzenie społeczności osób, które będą chętnie dzieliły się wiedzą na temat to, co jest wartościowe, a na co nie warto zwracać uwagi w sieci. Internet jest potężną bazą danych, a my chcemy ułatwić jego użytkownikom korzystanie z jego zasobów. Chcemy, aby osoby zaangażowane w rozwój tego portalu stworzyły grupę niezależnych doradców dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na śledzenie rekordów w wyszukiwarkach internetowych, a baza, którą zbudują była zbiorem najbardziej wartościowych rzeczy dostępnych w sieci WWW – mówi Paweł Kolski, prezes RECOMENA Sp. z o.o., wydawcy portalu recomena.pl.

Wszystkie funkcjonalności portalu dostępne są bezpłatnie. Jedynym warunkiem korzystania z niego w pełnym wymiarze, jest zarejestrowanie się i zaakceptowanie regulaminu. Portal stwarza możliwość zawierania znajomości i tworzenia sieci kontaktów, na podstawie takich kryteriów, jak podobne zainteresowania czy oceny tych samych produktów, witryn czy firm. Portal powstał dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem