Omnigo.pl – zarabianie na pisaniu

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Omnigo jest to nowoczesny serwis stworzony dla użytkowników chcących tworzyć treść serwisu i czerpać zyski z wyświetlanych reklam. Serwis umożliwia tworzenie różnego rodzaju artykułów na dowolny temat.

Omnigo jest to nowoczesny serwis stworzony dla użytkowników chcących tworzyć treść serwisu i czerpać zyski z wyświetlanych reklam. Serwis umożliwia tworzenie różnego rodzaju artykułów na dowolny temat. Mogą to być przykładowo relacje z podróży, opinie, recenzje lub porady. Zysk z reklam wyświetlanych przy artykułach opublikowanych w serwisie jest dzielony między autorów i właścicieli serwisu.

Źródłem utrzymania portalu oraz źródłem dochodu dla autorów ma być dochód z reklam wyświetlanych przy artykułach opublikowanych w serwisie. Serwis jest zintegrowany z Google AdSense i siecią Adkontekst, a także z programem partnerskim porównywarki cen skąpiec Skąpiec. Artykuły tworzone w serwisie mogą się składać z paragrafów różnego typu: np. tekst, zdjęcia, filmy YouTube, ankiety, linki do produktów z serwisu Skąpiec lub aukcji Allegro. W przyszłości planujemy nawiązanie współpracy z kolejnymi dostawcami reklam oraz programami partnerskimi.

Nasze mocne strony:

  • prosty i intuicyjny interfejs służący do tworzenia artykułów
  • moderacja treści zapewniająca wysoką jakość publikacji
  • szczegółowe statystyki dotyczące artykułów dostępne dla autorów
  • zintegrowanie projektu z innymi portalami społecznościowymi (Facebook, nk, Wykop, Google+)
  • możliwość korzystania z serwisu omnigo.pl przy użyciu konta Facebook
  • rozbudowany program poleceń mający na celu zwiększenie zarobku autorów oraz wygenerowanie ruchu w serwisie
  • możliwość tworzenia artykułów typu „polemika” – typ artykułów stworzonych z myślą o zwiększeniu zaangażowania użytkowników poprzez wywołanie dyskusji, czego efektem będzie częste odwiedzanie stron serwisu

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem