OpenFiesta.com – serwis dla gościnnych kucharzy

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

OpenFiesta.com to serwis przeznaczony dla amatorów dobrego, domowego jedzenia z całego świata. Jest to miejsce dla wszystkich, którzy pragną poznawać nowych ludzi wspólnie przyrządzając i jedząc niesamowite potrawy.

OpenFiesta.com to serwis przeznaczony dla amatorów dobrego, domowego jedzenia z całego świata. Jest to miejsce dla wszystkich, którzy pragną poznawać nowych ludzi wspólnie przyrządzając i jedząc niesamowite potrawy.

Cel naszej strony jest bardzo prosty:- chcemy dać sobie i innym, szansę na poznanie smaku potraw miłośników gotowania z drugiego końca Polski czy też z najdalszych zakątków świata;- wyjeżdżając na wakacje lub delegację do innego kraju chcemy posmakować lokalnych specjałów oraz poznać obyczaje i kulturę rdzennych mieszkańców;- chcemy poznawać nowych interesujących ludzi przy niecodziennym posiłku, zamiast patrzeć w telewizor lub siedzieć na FB;- chcemy częściej spotykać się ze znajomymi, a nie powtarzać sobie co miesiąc: „no to musimy się spotkać”. Zawsze się na tym kończy;- po zamieszkaniu w nowym miejscu chcemy mieć możliwość poznania własnych sąsiadów z bloku/ulicy. Na pewno jest wśród nich kilku, których warto poznać.

Użytkownicy serwisu to podróżnicy, smakosze, członkowie klubów kolacyjnych – po prostu wspaniali ludzie, którzy chcą dzielić z innymi przyjemność jedzenia. Ta fascynująca społeczność stanowi zestawienie unikalnych indywidualistów z całego świata.

Projekt jest całkowicie non-profitowy, skierowany do osób, które kochają dobre jedzenie. Aby dołączyć do społeczności OpenFiesta.com wystarczy wziąć udział w którymś z istniejących przyjęć. Serwis daje użytkownikom dwie możliwości uczestnictwa w spotkaniach – jako gość oraz jako organizator spotkania. Udział w spotkaniach nie zawsze jest bezpłatny. Czasem organizatorzy proszą uczestników o wniesienie wkładu w postaci drobnej opłaty czy składnika niezbędnego do przygotowania uczty. Same spotkania nie ograniczają się tylko do jedzenia już przygotowanego posiłku. Często ucztę poprzedza wspólne gotowanie, które jest doskonałą okazją do wymiany kulinarnych doświadczeń.

Twórcami serwisu jest grupa przyjaciół lubiących dobre jedzenie i zabawę. Sam serwis ma stwarzać okazje do spotykania się z nowymi ludźmi, wymiany poglądów i poszerzania kulinarnych horyzontów. Wszystko to w atmosferze wspólnej zabawy – jest ona podstawowym składnikiem przepisu na OpenFiesta.com

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem