Parafia.biz – zdobądź władzę, wiernych i pieniędze

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Internauci mają nową rozrywkę. Od teraz mogą wcielić się w rolę księdza. A wbrew pozorom, los księdza nie jest tak różowy jak czasem przedstawiają to media.

Internauci mają nową rozrywkę. Od teraz mogą wcielić się w rolę księdza. A wbrew pozorom, los księdza nie jest tak różowy jak czasem przedstawiają to media.

Nowa internetowa gra przeglądarkowa http://parafia.biz porusza wrażliwy w naszym kraju temat. Temat kościoła i księży. Gracz wciela się w postać księdza. Otrzymuje własną parafię, o którą należy dbać. Zarządzanie parafią nie jest tak proste jak może to się wydawać. Można planować rozbudowę parafii i szkolić jednostki bojowe, które będą jej broniły. Warto także kupować i sprzedawać relikwie, gdyż w relikwiach tkwi prawdziwa siła. Każdy z graczy pnie się po szczeblach kościelnej hierarchii. A to tylko cześć atrakcji jakie zostały przygotowane dla graczy.

Gra może wydawać się odrobinę kontrowersyjna, jednak została przygotowana ze smakiem. A jej ewentualna kontrowersyjność okraszona została sporą dozą humoru. Momentami humor ten jest bardzo, bardzo czarny. Jednak pewne granice nie zostały przekroczone i dzięki temu rozgrywka jest naprawdę przyjemna. Jeśli jednak ktoś nie toleruje żartów z wiary i kościoła, ta gra nie jest dla niego.

Co interesujące – gra jest darmowa a do uczestnictwa w niej potrzebna jest tylko przeglądarka stron www oraz łącze internetowe. Parafia.biz została przygotowana z pominięciem dofinansowania z Unii Europejskiej czy też Kurii Biskupiej, za to przy ogromnej pomocy ludzi dobrej woli. Systematycznie powiększa się liczba aktywnych i zadowolonych graczy. Bo najważniejsza dla nas jest dobra zabawa.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem