PayLane zaprasza do gry w eHandlopoly

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

PayLane, dostawca płatności online dla e-biznesu, zaprasza do kreatywnej gry w ramach targów eHandelu w Poznaniu. Już 2 marca uczestnicy targów eHandelu będą mieli szansę wziąć udział w zabawie wzorowanej na Monopolu.

PayLane – dostawca płatności online dla e-biznesu, zaprasza do kreatywnej gry w ramach targów eHandelu w Poznaniu. Już 2 marca uczestnicy targów eHandelu będą mieli szansę wziąć udział w zabawie wzorowanej na Monopolu.

eHandlopoly to kreatywna gra rywalizacyjna, w której uczestnicy targów eHandlu będą musieli współpracować i konkurować z innymi graczami, w drodze po zwycięstwo i cenne nagrody. Aby dołączyć do gry, należy podczas targów zdobyć bezpłatny Magazyn Imagine, w którym zamieszczona na została planszy do gry eHandlopoly. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy podążać za wskazówkami. Trasa wyścigu przebiega przez stanowiska firm PayLane, Freshmail, Empathy, Paczkomaty (InPost), Manubia, Trusted Shops, Dontpay oraz PayByNet. Osoby, które ukończą grę mają szansę wygrać iPada 2, konsole Xbox360, słuchawki Cresyn, kupony zniżkowe na usługi Partnerów zabawy, abonamenty, audyty oraz gadżety.Gra eHandlopoly sprawi, że targi nie będą nudną wystawą reklam, a oryginalnym i wciągającym sposobem na poznanie ofert partnerskich firm. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem