Po co nam kolejny kurs języka angielskiego?

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Rynek oferuje dzisiaj wystarczająco duży wybór dobrych i bardzo dobrych aplikacji do nauki języków obcych.

Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Rynek oferuje dzisiaj wystarczająco duży wybór dobrych i bardzo dobrych aplikacji do nauki języków obcych.

Czym zatem wyróżnia się kurs Multipla.tv?

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych (3D Learning System) lekcje angielskiego na platformie Multipla.tv zostały przeniesione w środowisko „odzwierciedlające” realny, trójwymiarowy świat (virtual reality). Powstał w ten sposób kompleksowy system szkoleniowy, podnoszący wartość dydaktyczną oraz atrakcyjność lekcji.Na czym to polega?W porównaniu do innych programów edukacyjnych u nas użytkownik może samodzielnie „kadrować obraz” na ekranie swojego komputera oraz samemu „decydować” o tym, co, i w którym momencie chce zobaczyć.Czy nie jest to przerost formy nad treścią?Zastosowanie atrakcyjnych rozwiązań multimedialnych nie sprawia, że nauka staje się bardziej efektywna. Nie oznacza to oczywiście, że lekcje języka angielskiego powinny się opierać wyłącznie na nudnym zapamiętywaniu słówek i reguł gramatycznych. Jeśli wiedza przekazywana jest w „tradycyjny sposób”, dużo szybciej zapominamy przyswojone informacje, a czas poświęcony na naukę okazuje się być czasem straconym.Mając to na uwadze, nasze realizacje mają formę krótkiego mini-serialu przygodowego. Ciekawa i niebanalna fabuła daje niepowtarzalną możliwość kontaktu z żywym i naturalnym językiem angielskim. W końcu nie od dziś wszyscy, którzy odnieśli sukces w samodzielnej nauce języków, zwracają uwagę na dobroczynny wpływ nałogowego śledzenia losów bohaterów seriali.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem