Polscy młodzi projektanci w natarciu

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Sukienka, bluzka czy spodnie bezpośrednio od polskiego projektanta, w rozsądnej cenie i w dodatku wysokiej jakości. W pakiecie bezpośredni kontakt z projektantem oraz możliwość zamówień indywidualnych, czy szycia na miarę. To możliwe! Ruszył nowy serwis internetowy OdProjektanta.pl…

Sukienka, bluzka czy spodnie bezpośrednio od polskiego projektanta, w rozsądnej cenie i w dodatku wysokiej jakości. W pakiecie bezpośredni kontakt z projektantem oraz możliwość zamówień indywidualnych, czy szycia na miarę. To możliwe! Ruszył nowy serwis internetowy OdProjektanta.pl, który zapewnia wszystkie powyższe usługi.

OdProjektanta.pl chce wyjść naprzeciw indywidualnym klientom, często rozczarowanym jakością sieciowych marek. Zakupy kreacji bezpośrednio od projektanta są świetną alternatywą dla tradycyjnych zakupów, a cały proces buduje świadomość zakupu w nurcie „slow fashion”. Serwis OdProjektanta.pl na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz możliwością składania naprawdę indywidualnych, dopasowanych do potrzeb klienta zamówień. Wśród projektantów znajdujących się w portfolio OdProjektanta.pl, znajdują się m.in. Madox, Piotr Drzał, risk. made in warsaw, Aleksandra Kawałko, Paulina Dziemiańczuk, MoMi – Ko oraz wielu innych. Są wśród nich świeże, nieznane jeszcze nazwiska, jak również projektanci o ugruntowanej pozycji na rynku modowym. OdProjektanta.pl prezentuje również w swoim portfolio kreacje nieznanych dotąd artystów.– Polski design wyróżnia się przede wszystkim lekkością, świeżością i kreatywnością. Rosnąca świadomość konsumentów pozwala młodym projektantom rozwinąć skrzydła, a dzięki takim serwisom jak OdProjektanta.pl pokazać swoje kreacje światu i nawiązać kontakt z wymagającym,  wrażliwym na styl i jakość klientem. W dobie globalizacji, ludzie coraz bardziej ufają produktom dostępnym online, dzięki czemu zaciera się granica między tradycyjnymi zakupami. Żywa interakcja z projektantem oraz dobra organizacja serwisu, pozwala klientom online poczuć atmosferę ekskluzywności oferowaną w tradycyjnych butikach – komentuje Paulina Dziemiańczuk, jedna z projektantek serwisu. OdProjektanta.pl chce przybliżyć konsumentom alternatywny i młody, polski rynek modowy. Konsumenci często obawiają się, że ubrania od designerów są drogie. Serwis OdProjektanta.pl przekonuje, że ich ceny mogą być porównywalne z cenami ubrań w sklepach sieciowych, a dodatkowo są unikalne i nieszablonowe. Możliwość zamówienia kreacji dopasowanej na miarę jest innowacyjnym rozwiązaniem, które minimalizuje różnicę między zakupami online a offline.OdProjektanta.pl oprócz indywidualnego traktowania klientów dba o obsługę na najwyższym poziomie. Umożliwia m.in. zwrot zakupionej kreacji na koszt sklepu w ciągu 14 dni oraz poprawki robione na miarę w cenie zakupu.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem