Polski startup ARNav w półfinale LeWeb

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Listopad okazuje się miesiącem w którym polskie startupy walczą o popularność w prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Niedawno zakończyło się głosowanie w konkursie The Europas , a kilka dni temu okazało się, że do półfinałowej 32-ki prestiżowego konkursu LeWeb zakwalifikował się jako jedyny z

Listopad okazuje się miesiącem, w którym polskie startupy walczą o popularność w prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Niedawno zakończyło się głosowanie w konkursie The Europas, a kilka dni temu okazało się, że do półfinałowej 32-ki prestiżowego konkursu LeWeb zakwalifikował się jako jedyny z Polski startup ARNav.

ARNav jest jednym z 6 przedsięwzięć wchodzących w skład 1-szej edycji akceleratora startupów GammaRebels. ARNav to nawigacja dla pieszych i turystów wykorzystująca tzw. Poszerzoną Rzeczywistość.Właśnie trwa otwarta część konkursu, w której internauci mogą oddać swój głos na wybrany projekt. 16 najpopularniejszych startupów bedzie mogło w Paryżu zaprezentować swój projekt przed miedzynarodowym gronem mentorów i inwestorów.

Aby dostać się do finałowej 16-tki, ARNav potrzebuje teraz głosów społeczności – jeśli chciałbyś wesprzeć zespół ARNav’a oddaj swój głos na stronie konkursu LeWeb. Głosowanie trwa do 13 listopada, można głosować wielokrotnie, ale maksymalnie raz dziennie.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem