Premiera DocWin.com – platformy do przechowywania dokumentów w chmurze

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Firma IT System Sp. z o.o. wprowadza na rynek DocWin.com – platformę do przechowywania oraz przetwarzania dokumentów. System umożliwia zarządzanie plikami elektronicznymi, jak i papierowymi – poprzez konwersję na formę cyfrową dzięki technologii OCR.

Firma IT System Sp. z o.o. wprowadza na rynek DocWin.com – platformę do przechowywania oraz przetwarzania dokumentów. System umożliwia zarządzanie plikami elektronicznymi, jak i papierowymi – poprzez konwersję na formę cyfrową dzięki technologii OCR.

W czasach, kiedy każdy tworzy i otrzymuje dziesiątki dokumentów, coraz większym problemem staje się zarządzanie nimi. Jeszcze więcej czasu zajmuje to osobom, które korzystają z kilku urządzeń lub pracują nad jednym dokumentem z grupą innych osób. Znajomość tych realiów zainspirowała nas do stworzenia narzędzia ułatwiającego pracę z plikami – mówi Marcin Adamowicz, Członek Zarządu IT System Sp. z o.o.System DocWin.com umożliwia segregację korespondencji tradycyjnej i elektronicznej. Pozwala również na przechowywanie wszystkich dokumentów w jednym miejscu oraz posiadanie do nich dostępu z dowolnego komputera i urządzenia mobilnego. 

Łatwość wyszukiwaniaZnaczącą kwestią przy pracy z dokumentami jest możliwość sprawnego odszukiwania plików.W systemie DocWin.com w trakcie wprowadzania dokumentu możemy opisać go różnymi atrybutami specjalnymi dla danego typu, np.  dla zapytań ofertowych mogą być to: nazwa firmy, data wpływu, produkt i sprawa jakiej dotyczy. Pozwala to na sprawne wyszukiwanie interesujących plików.

Istotną funkcjonalnością jest wyszukiwanie pełno tekstowe, które umożliwia odnajdywanie dokumentów nie tylko po ich opisie, ale również po zawartości. Funkcja ta jest dostępna dla wszystkich formatów plików, również tych graficznych – JPG, PNG, TIFF, plików PDF oraz innych.Funkcje DocWin.comPracując z wykorzystaniem platformy DocWin.com możliwe jest konwertowanie plików na różne formaty, np. zamiana wersji PDF czy JPG na DOC. Ważnym ułatwieniem w firmowym obiegu dokumentów, jest możliwość zdefiniowania odpowiedniej drogi dokumentu, dzięki czemu nie muszą one krążyć z biurka na biurko. Dodatkowo platforma pozwala na ograniczenie dostępu dla poszczególnych pracowników, co gwarantuje, że dostęp do dokumentów będą miały tylko uprawnione osoby. – Ważnym dla nas założeniem, jakim kierowaliśmy się przy tworzeniu systemu było zapewnienie użytkownikom najważniejszych funkcjonalności przy możliwości szybkiego uruchomienia w każdej firmie oraz niskiej cenie. Alternatywne systemy bywają bardzo drogie, a okres ich wdrożenia wynosi od kilku do kilkunastu tygodni. System DocWin.com można uruchomić w jeden dzień. Dostępny jest po wykupieniu rocznego abonamentu, którego cena zależna jest od liczby dokumentów i waha się od 118 zł do 799 zł – podkreśla Marcin Adamowicz, Członek Zarządu IT System Sp. z o.o.System DocWin.com powstał dzięki pomocy unijnej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.Z systemem DocWin.com można zapoznać się dzięki w pełni funkcjonalnej wersji testowej, dostępnej na stronie internetowej: www.docwin.com.źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem