ProjektujiKupuj.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Portal ProjektujiKupuj.pl to nowy i innowacyjny pomysł, który został zrealizowany w profesjonalny sposób. ProjektujiKupuj.pl, to miejsce dla osób poszukujących inspiracji i pomysłów na aranżację i wyposażenie wnętrz.

Portal ProjektujiKupuj.pl to nowy i innowacyjny pomysł, który został zrealizowany w profesjonalny sposób. ProjektujiKupuj.pl, to miejsce dla osób poszukujących inspiracji i pomysłów na aranżację i wyposażenie wnętrz. ProjektujiKupuj.pl to także miejsce w którym znaleźć można szeroką ofertę produktów i usług. Nasz portal łączy poradnik ekspercki, projektanta wnętrz i sklep internetowy w kompletną, spójną platformę.

Ogromną zaletą platformy ProjektujiKupuj.pl jest e-sklep zintegrowany z profesjonalnym i co ważne darmowym narzędziem do projektowania wnętrz w 3D. Nasz zespół dąży wytrwale do tego, by w e-sklepie znajdowała się jak największa baza produktów znanych i cenionych na rynku marek. Aktualnie jest to ponad 17 tysięcy pozycji, a baza ciągle rośnie! Tak szeroka oferta pozwala na swobodne wyszukiwanie i wybieranie elementów wyposażenia wymarzonego wnętrza, które można zaprojektować w trójwymiarze przy użyciu produktów z oferty e-sklepu. Dodatkowo otrzymujemy szczegółowy kosztorys – wycenę każdego użytego przez nas w projekcie elementu oraz informacje o dystrybutorach. Dzięki temu szybko i sprawnie przechodzimy od pomysłu, poprzez projekt, do zakupu.

Diabeł tkwi w szczegółach

Prostota w dotarciu do informacji, porad i produktów, a także estetyka i przejrzystość oraz doskonała oprawa graficzna były priorytetami przy tworzeniu platformy ProjektujiKupuj.pl. Kolejne wyzwanie, z którym przyszło nam się zmierzyć, to funkcjonalny interfejs. Portal został skonstruowany w taki sposób, aby w łatwy, a przy tym przyjemny sposób użytkownik mógł poruszać się po aplikacjach.

Poza ogromnym wyborem produktów, możliwością profesjonalnego zaprojektowania wnętrza mieszkania w 3D i kupienia produktów poprzez e-sklep, portal pomoże także znaleźć sprawdzonego fachowca. Co ważne, wykonawcy mogą sami zareklamować się na stronie, co zwiększa wybór i poszerza ofertę. Gwarancją znalezienia na platformie ProjektujiKupuj.pl najlepszego fachowca jest fakt, iż klienci mogą ich na bieżąco opiniować. Mamy zatem możliwość nie tylko wyszukania, ale co ważniejsze przeczytania opinii o danym wykonawcy zanim zdecydujemy się na jego usługi.

Na portalu wciąż pojawiają się nowości produktowe. Na bieżąco aktualizujemy promocje w sklepie internetowym. Dodatkowo portal pokazuje bogatą ofertę produktów w zestawach – gotowych aranżacji. Mogą one posłużyć nam jako inspiracja, a co za tym idzie pomóc we właściwym wyborze.

Platforma ProjektujiKupuj.pl jest niewątpliwie atrakcyjnym miejscem dla osób zainteresowanych zaprojektowaniem, urządzeniem, lub zmianą wystroju swojego M.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem