RoomInspire.com – ruszył nowy portal dla miłośników aranżacji wnętrz

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

RoomInspire.com to nowy serwis, który powstał z myślą o pasjonatach wnętrz i designu. Portal ma być źródłem inspiracji dla miłośników piękna, którzy szukają pomysłów i porad dotyczących urządzania mieszkań i domów oraz miejscem, w którym projektanci i architekci będą mogli pokazać swoje realizacje.

RoomInspire.com to nowy serwis, który powstał z myślą o pasjonatach wnętrz i designu. Portal ma być źródłem inspiracji dla miłośników piękna, którzy szukają pomysłów i porad dotyczących urządzania mieszkań i domów oraz miejscem, w którym projektanci i architekci będą mogli pokazać swoje realizacje.

Serwis dostarczać będzie informacji dotyczących trendów, projektowania i wykańczania wnętrz, a także nowości produktowych i rozwiązań technologicznych oraz porad w dziedzinie aranżacji i dekoracji. Portal przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą pokazać swoje (i nie tylko) cztery kąty, doradzić innym w kwestii zastosowanych materiałów, kolorów czy dodatków.

Bardzo często przy urządzaniu wnętrz mamy mnóstwo pomysłów, ale też sporo dylematów związanych z wyborem konkretnego stylu dla naszego mieszkania czy domu. RoomInspire prezentuje użytkownikom gotowe realizacje, ale także inspiruje ich do samodzielnej aranżacji wnętrz. Dajemy możliwość każdemu, kto jest zadowolony z urządzenia własnej kuchni, łazienki czy sypialni, do pokazania efektów prac i podzielenia się doświadczeniem z innymi użytkownikami. To właśnie sprawdzone pomysły są najczęściej najlepszemówi Maciej Karpiński, twórca serwisu RoomInspire.com.RoomInspire to także platforma, która umożliwia prezentację gotowych realizacji uzdolnionych projektantów oraz architektów wnętrz. Dzięki temu użytkownicy mogą obejrzeć efekty pomysłów, które zostały sprawdzone i zrealizowane przez specjalistów.– Pomoc doświadczonego architekta często staje się niezbędna przy projektowaniu małego mieszkania, czy dużego domu. Z powodu wysokich cen, nie zawsze jest jednak dostępna dla każdego. Dlatego zależy nam na tym, by umożliwić wszystkim zainteresowanym dostęp do fachowych porad i dużej ilości inspiracji, które pobudzą ich wyobraźnię i pomogą zaaranżować własne wnętrza. Chcemy nawiązać stałą współpracę z projektantami, którzy w zamian za darmową reklamę poszerzą naszą bazę o zdjęcia pomysłowych aranżacjimówi Maciej Karpiński. Wszystkie zdjęcia i pomysły umieszczone w serwisie, pogrupowane są w odpowiednich kategoriach tematycznych. Znajdziemy tam aranżacje m.in. biura, sypialni, kuchni i łazienki, a także nowości produktowe, dodatki i gadżety. Po wyborze odpowiedniej kategorii pomieszczenia i jego kolorystyki, otrzymamy zbiór interesujących nas  fotografii i artykułów poradnikowych. Na portalu stworzone jest także forum, na którym można dzielić się opiniami i doświadczeniem z innymi użytkownikami oraz poczytać porady specjalistów. Serwis RoomInspire.com ruszył wiosną bieżącego roku w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem