Rusza nowy startup – nagroderek.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Na 21.11.2011 zaplanowano start nowej platformy konkursowej nagroderek.pl, będącej jednocześnie innowacyjnym narzędziem marketingowym. Jest to serwis, na którym przedsiębiorcy mogą promować swoją działalność poprzez organizację różnorodnych konkursów.

Na 21.11.2011 zaplanowano start nowej platformy konkursowej nagroderek.pl, będącej jednocześnie innowacyjnym narzędziem marketingowym. Jest to serwis, na którym przedsiębiorcy mogą promować swoją działalność poprzez organizację różnorodnych konkursów. Dodatkowo mają możliwość wzmocnienia działań marketingowych poprzez definiowanie zadań związanych z ofertą handlową lub prowadzoną działalnością.

Serwis pozwala użytkownikom na udział w wielu konkursach, przy czym zarówno rejestracja jak i rywalizacja w konkursach są całkowicie darmowe. Podstawa działania portalu opiera się na zdobywaniu punktów przez użytkowników, przy czym pomiędzy zdobywaniem kolejnych punktów musi upłynąć zadany okres czasu.

Sposób punktowania jest tak przemyślany, aby użytkownik dobierał odpowiednią strategię rywalizacji o poszczególne nagrody – mówi Wojciech Zając, pomysłodawca i współzałożyciel serwisu nagroderek.pl. – Nagroderek.pl nie jest zwyczajnym portalem konkursowym lecz platformą integrującą sponsorów nagród oraz użytkowników. Podobne narzędzie nie działało do tej pory w polskim Internecie. Jest to jeden z niewielu portali pozwalających na wygrywanie nagród całkowicie za darmo.Otwarcie serwisu planowane jest na 21 listopada 2011 na godzinę 21:11, kiedy startują pierwsze konkursy. Portal będzie dostępny pod adresem http://nagroderek.pl. Zapraszamy do odwiedzenia portalu i zapoznania się z jego działaniem.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem