Rusza ostatni etap naboru wniosków do Media 3.0

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Rusza ostatni etap naboru wniosków do Inkubatora Przedsiębiorczości Media 3.0. Pomysłodawcy z obszarów związanych z sektorem ICT oraz Multimediów mogą zgłaszać swoje projekty jeszcze tylko do 15 lipca bieżącego roku.

Rusza ostatni etap naboru wniosków do Inkubatora Przedsiębiorczości Media 3.0. Pomysłodawcy z obszarów związanych z sektorem ICT oraz Multimediów mogą zgłaszać swoje projekty jeszcze tylko do 15 lipca bieżącego roku.

Celem Inkubatora Przedsiębiorczości Media 3.0 jest  kapitałowe i merytoryczne wsparcie, pomysłowych i energicznych ludzi w tworzeniu innowacyjnych projektów.

– Szukamy dobrych pomysłów kiełkujących w głowach osób z inicjatywą, którzy do tej pory nie prowadzili własnego biznesu, jak i również tych pochodzących od  „zawodowych startup-owców”, którzy mają doświadczenie i chcą rozwinąć kolejne innowacyjne biznesy. Zachęcamy także pracowników korporacji do założenia własnej firmy na bazie ich innowatorskich pomysłów, które nie mają szans na realizację w korporacji. – mówi Krzysztof Wnęk, prezes Miasteczka Multimedialnego, spółki która koordynuje projekt Media 3.0.

Ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania w rozwinięciu swojego biznesu.

Żeby zgłosić swój projekt należy do 15 lipca 2011 r. wypełnić na stronie www.MilionNaStart.pl prosty formularz rejestracyjny.

Każdy pomysł zostanie rozpatrzony przez zespół ludzi posiadający bogate doświadczenie biznesowe oraz dużą wiedzę na temat transakcji kapitałowych. Wyłonione projekty mogą liczyć na wsparcie merytoryczne oraz finansowe w wysokości do 200 tys. EURO.

Pierwsze pomysły zgłoszone do Inkubatora Przedsiębiorczości, które pomyślnie przeszły okres przygotowawczy zostały dofinansowane i już działają na rynku, a kolejne szykują się do startu.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z EFRR w ramach PO IG oraz budżetu państwa, Priorytet 3 – Kapitał dla innowacji, Działanie 3.1 – Inicjowanie działalności innowacyjnej. Koordynatorem projektu Media 3.0 jest Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o., które powstało w 2007 roku w Nowym Sączu.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.MilionNaStart.pl

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem