Ruszył program poleceń „Przyjaciele Storino”

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Po udanym debiucie, polska chmura Storino oferuje dodatkowe darmowe gigabajty. Wystarczy polecić Storino swoim znajomym.

Po udanym debiucie, polska chmura Storino oferuje dodatkowe darmowe gigabajty. Wystarczy polecić Storino swoim znajomym.

Storino – produkt wrocławskiej spółki SkyStorage – to aplikacja służąca do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych, przeznaczona dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jej motorem napędowym jest prężnie rozwijająca się technologia Cloud Computing. Storino swój debiut na rynku miało 13 czerwca. Przypomnijmy, że na dobry start oferuje swym użytkownikom 1 GB darmowej przestrzeni dyskowej. Ale już od dzisiaj w łatwy i szybki sposób można zwiększyć pojemność swego konta aż do 3GB, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Jak to zrobić? Należy polecić Storino swoim znajomym.

Za każde skuteczne polecenie aplikacji Storino, czyli skutkujące rejestracją nowego klienta, użytkownik otrzymuje dodatkowe 500 MB. Osoba, do której kierowane było polecenie, także otrzyma 500 MB w momencie zakończenia rejestracji. Maksymalnie można uzyskać w Storino 3 GB za darmo – wszystko zależy od liczby poleconych osób.

Aplikacja Storino dostępna jest pod adresem storino.pl. Aktualnie Storino jest kompatybilne z systemem Windows, a w przeciągu następnego miesiąca dołączy do niego dedykowana aplikacja dla urządzeń firmy Apple (iPhone, iPad) oraz urządzeń z systemem Android.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem