Salony24.pl – profesjonalny wizerunek salonów urody w sieci

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Wystartowała platforma Salony24.pl będąca największym serwisem społecznościowym skupiającym w jednym miejscu specjalistów z branży kosmetycznej i ich Klientów.

Wystartowała platforma Salony24.pl będąca największym serwisem społecznościowym skupiającym w jednym  miejscu specjalistów z branży kosmetycznej i ich Klientów.

Salony24.pl to platforma skierowana głównie do zajmujących się szeroko pojętym tematem urody profesjonalistów. To projekt mający na celu zjednoczenie tej grupy zawodowej, ułatwienie im komunikacji oraz rozwoju zawodowego. Salony24.pl to w końcu nowoczesny serwis, dzięki któremu managerowie salonów kosmetycznych i fryzjerskich otrzymują nowoczesne narzędzie do zarządzania wizerunkiem swoich salonów w sieci.

Zarejestrowani użytkownicy platformy mają możliwość stworzenia profilu swojego salonu oraz zarządzania jego treścią – umieszczania zdjęć, szczegółowych informacji a także publikację bloga. Dzięki bogatym w informacje profilom a także opiniom i rekomendacjom użytkowników platforma daje możliwość budowania reputacji biznesu w Internecie a Klientkom ułatwia podjęcie świadomej decyzji o wyborze idealnego salonu urody. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom, tj. np. strona rezerwacyjna online, platforma ułatwia pracę specjalistom a odbiorcom zapewnia dostęp do świadczonych usług przez 24 godziny na dobę. Platforma pozwala także na zamieszczanie reklam, co daje większą szansę na dotarcie do potencjalnych Klientów.

Wraz z grupą specjalistów, postawiliśmy sobie za zadanie stworzenie profesjonalnej platformy internetowej do zarządzania wizerunkiem salonów kosmetycznych, tak aby przy wykorzystaniu nowoczesnych, skutecznych form promocji zaznaczyć ich obecność w Internecie. Nasze działania mają na celu stworzenie miejsca, które umożliwi salonom zaprezentowanie swojej oferty, a Klientom pomoże w dokonaniu udanego wyboru. Przy pomocy największego medium reklamowego chcemy umożliwić salonom urody budowanie relacji ze swoimi Klientami. – mówi Katarzyna Hadrysiak, New Business Manager.

Platforma Salony24.pl to także miejsce skupiające profesjonalistów branży (fryzjerów, kosmetyczki, freelancerów) sprzyjające nawiązywaniu ciekawych zawodowych kontaktów, budowaniu marki własnej, pozyskiwaniu Klientów czy znalezieniu ciekawej pracy w zawodzie.

Nasz portal wypełnia lukę między serwisami informacyjnymi a docelowymi stronami www salonów piękności. Swoje miejsce znajdą tu zarówno salony urody, freelancerzy, osoby z branży kosmetycznej jak również Klienci korzystający z ich usług. – informuje Hadrysiak.

Zachęcamy do zapoznania się z bazą salonów urody – one już tam są! Dodatkowo zapraszamy wszystkich ludzi z branży oraz Klientki do rejestracji i promocji siebie, a managerów i właścicieli do rejestrowania profili swoich salonów. Więcej informacji na temat możliwości współpracy, rejestracji profilów salonów oraz umieszczania reklam na platformie Salony24.pl.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem