SaveUp, pierwsza aplikacja, która umożliwia mobilne zakupy

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

SaveUp umożliwia użytkownikom smartphonów kupowanie książek, e-booków i audiobooków, w dowolnym momencie i miejscu, poprzez zrobienie zdjęcia wybranego produktu.

SaveUp umożliwia użytkownikom smartphonów kupowanie książek, e-booków i audiobooków, w dowolnym momencie i miejscu,  poprzez zrobienie zdjęcia wybranego produktu.

Po zrobieniu fotografii wybranej książki wystarczy kliknąć „wyślij”, a jej papierowa wersja dotrze za pobraniem na wskazany adres. Możliwe jest też zamówienie książki w wersji elektronicznej lub w formie audiobooka. Nowa wersja aplikacji już jest dostępna w AppStore.

Działanie aplikacji jest możliwe dzięki technologii rozpoznawania zdjęć, która pozwala na zidentyfikowanie dowolnej książki dzięki wbudowanemu w telefon aparatowi. Aplikacja SaveUp jest do pobrania za darmo na telefony typu iPhone z firmowego sklepu AppStore. Wersja na telefony z systemem Android będzie dostępna pod koniec sierpnia tego roku.

Za innowacyjną technologią rozpoznawania zdjęć i aplikacją SaveUp stoi poznańska firma iTraff Technology, której nowatorskie rozwiązania docenili komisarz Neelie Kroes, nagradzając programistów w konkursie Hack4europ oraz wicepremier Waldemar Pawlak zapraszając przedstawicieli firmy na wspólną konferencje prasową.

Aplikację można pobrać pod adresem: http://itunes.apple.com/pl/app/saveup-fotoporownywarka-cen/id416842229?mt=8

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem