Specjaliści od domen spotkają się na MeetDomainers w Warszawie

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

14 października 2011 roku już po raz piąty osoby związane z branżą domen spotkają się na konferencji MeetDomainers. Poprzednie edycje tej imprezy odbyły się w Krakowie, Warszawie, Sopocie i Manchesterze.

14 października 2011 roku już po raz piąty osoby związane z branżą domen spotkają się na konferencji MeetDomainers. Poprzednie edycje tej imprezy odbyły się w Krakowie, Warszawie, Sopocie i Manchesterze.

W tym roku Organizatorzy proponują między innymi warsztaty „Negocjacje przy sprzedaży domen” oraz sesję poświęconą alternatywnym formom inwestowania wolnych środków finansowych. Na MeetDomainers nie zabraknie przedstawicieli organizacji, które rozdają karty na polskim i międzynarodowym rynku domen: będzie NASK (rejestr domen .pl), Aftermarket.pl (największa giełda domen w Polsce), Sedo czy NameDrive (potentaci na międzynarodowym rynku parkowania domen).

Kolejna atrakcja czekająca na Uczestników MeetDomainers to jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. Dwa lata temu najdroższa domena lekarze.pl sprzedana na aukcji w Warszawie kosztowała 135 tysięcy złotych. Rok temu w Sopocie komplet startup.pl i start-up.pl został wylicytowany za 44 tysiące złotych. W sumie na trzech aukcjach w Polsce udało się sprzedać domeny za blisko 700 tysięcy złotych. Jeśli chcesz dowiedzieć się za ile sprzeda się twoja domena – wyślij propozycje swoich domen do Organizatorów.

Więcej informacji o MeetDomainers znajdziecie na stronie Spotkania: www.meetdomainers.eu.

źródło: informacja prasowa

Dla Czytelników naszego serwisu mamy dwa zaproszenia w promocyjnej cenie 369 złotych. Aby skorzystać z niższej ceny wystarczy w uwagach w formularzu rejestracyjnym dopisać „MamStartup”. Pierwsze dwie osoby skorzystają z promocyjnych warunków. Standardowa cena biletów obowiązująca do końca sierpnia wynosi 492 złote z VAT.

Oprócz tego, o kilka dodatkowych informacji na temat aukcji domen poprosiliśmy Daniela Dryzka – inwestora domenowego, organizatora konferencji MeetDomainers:

Ile domen przewidujesz dopuścić do aukcji?

Na aukcji będzie maksymalnie 20-30 domen.

Jakie wymagania musi spełnić domena, aby dostać się na aukcję?

Chcemy, żeby w tym roku domeny były w bardzo atrakcyjnych cenach startowych, co powinno zachęcić do licytacji większą liczbę potencjalnych inwestorów i klientów końcowych. Preferujemy domeny .pl – krótkie nazwy, które można komercyjnie wykorzystać. Domeny z takich branż jak finanse, zakupy czy podróże będą szczególnie mile widziane.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem