SprawdźSmak.pl – sprawdź i opisz smak

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

SprawdźSmak.pl jest młodym serwisem, który jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych klientów. Bardzo duży wybór rodzajów restauracji i wielorakich dań, które można tam zamówić zrodził pytania: „Co dobrego można tutaj zamówić? Co polecają klienci?”.

SprawdźSmak.pl jest młodym serwisem, który jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych klientów. Bardzo duży wybór rodzajów restauracji i wielorakich dań, które można tam zamówić zrodził pytania: „Co dobrego można tutaj zamówić? Co polecają klienci?”. Rozwiązane w postaci intuicyjnej strony, dzięki której każdy użytkownik mógłby sprawdzić, co może zjeść dobrego, a czego powinien unikać w danej restauracji.

Pomysł z SprawdźSmak.pl zrodził się w restauracji, o bardzo dużym wyborze dań, w której nikt z obsługi nie potrafił udzielić odpowiedzi co jest naprawdę dobre i warte polecenia, co spowodowało, że klient zdany był na losowy smak.

SprawdźSmak.pl bazuje głównie na opisach dań, dodawanych przez użytkowników, będących jednocześnie klientami restauracji. Każde danie zostaje osobno przedstawione, ocenione, jak i skomentowane przez innych użytkowników, którzy już go próbowali i chcą się podzielić pozytywnymi wrażeniami jak i tymi negatywnymi. Proste rozwiązanie w postaci listy miejscowości, restauracji i jak najważniejszych dań pozwala wybrać potrawę z menu z rekomendacją innych klientów, co pozwala ustrzec się przed nieprzyjemnymi niespodziankami.

Każda restauracja, która będzie widniała w danym miesiącu najdłużej na naszej TOP liście zostanie „Restauracją miesiąca” i zostanie jej przyznany certyfikat jakości serwisu SprawdźSmak.pl, co da klientom ważną informację nt. potraw wartych spróbowania. Podobna funkcja będzie z daniami najlepiej ocenionymi wg użytkowników serwisu.

Jako bardzo młody start-up, w tym momencie jesteśmy na etapie udoskonalania strony,  rozwijania sieci kontaktów, „wchodzenia” do restauracji z informacjami o serwisie i wprowadzania dodatkowych funkcji dla użytkowników, ale w taki sposób by nie zaburzyć intuicyjności w szukaniu smaków.

A co w przyszłości? Mamy dużo planów, chęci i pasji, ale wszystko po kolei.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem