SprawnaRejestracja.pl – łatwa rejestracja klientów

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Główną funkcjonalnością serwisu SprawnaRejestracja.pl jest optymalizacja czasu pracy poprzez przekazanie klientom możliwości samodzielnej rejestracji na usługi firmy.

Główną funkcjonalnością serwisu SprawnaRejestracja.pl jest optymalizacja czasu pracy poprzez przekazanie klientom możliwości samodzielnej rejestracji na usługi firmy.

Nazwa narzędzia: SprawnaRejestracja.pl

Główna funkcjonalność: Optymalizacja czasu pracy poprzez przekazanie klientom możliwości samodzielnej rejestracji na usługi firmy.

Dodatkowa funkcjonalność: Zarządzanie wizytami, zarządzanie klientami, wsparcie działań marketingowych, możliwość stworzenia strony internetowej, branżowe narzędzia automatyzujące pracę.

Jak to działa?: Logujemy się do narzędzia, uzupełniamy dane firmy (oferowane usługi oraz listę pracowników), umieszczamy formularz rejestracji na swojej stronie (bądź link do niego), uwalniamy się od ciągłych telefonów z zapytaniem o wolne terminy i dajemy klientom wygodę na jaką zasługują.

Klienci: Firmy „pracujące” bezpośrednio z klientem (fryzjerzy, lekarze, spa itp) + w najbliższym czasie: pensjonaty itp (wynajem pokoi), puby, restauracje (rezerwacja stolików).

Co nas wyróżnia?: Rozwój narzędzia podyktowany jest wymaganiami Klientów (zamiast wrzucać kolejne „fajne” opcje koncentrujemy się na realnych potrzebach Klientów), dostarczanie branżowych narzędzi optymalizujących i automatyzujących pracę, stały rozwój (żeby nie wiało stagnacją jak u konkurencji 😉

Przykład wykorzystania: Ostatnim czasem głośno jest o problemach firm korzystających z zakupów grupowych. Duża liczba klientów chętnych na ich usługi powoduje konieczność ciągłego „wiszenia” na telefonie i umawiania wizyt, co uniemożliwia im faktyczną pracę. Wykorzystanie naszego narzędzia do procesu rejestracji wizyt zdejmuje z firmy zbędny obowiązek i pozwala jej skupić się na zarabianiu.

Model biznesowy: abonament (dwa pakiety do wyboru + trzeci w drodze)

Współpraca: Jesteśmy otwarci na współpracę z serwisami skierowanymi do podobnych Klientów.

Chętnych zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Za rozwój narzędzia odpowiedzialna jest Agencja Interaktywna Let’s Rock!

Adres strony: http://sprawnarejestracja.pl/Demo: http://sprawnarejestracja.pl/demoWprowadzenie do narzędzia: http://sprawnarejestracja.pl/blog/show/pierwsze-kroki-znarzedziem

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem