Start pierwszej edycji projektu dla startupów RozkminiaczeZarabiacze coraz bliżej

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Już pierwszego września rusza projekt RozkminiaczeZarabiacze, którego celem jest wyłonienie najlepszego pomysłu na serwis internetowy. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma 10 000 zł.

Już pierwszego września rusza projekt RozkminiaczeZarabiacze, którego celem jest wyłonienie najlepszego pomysłu na serwis internetowy. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma 10 000 zł.

Do kogo skierowany jest projekt?Podczas pracy, nauki czy spędzania wolnego czasu często można wpaść na pomysł, który mógłby udoskonalić, unowocześnić lub nawet zrewolucjonizować zastane rozwiązania. Nie zawsze jednak autorzy takich pomysłów mają wystarczającą ilość czasu, pieniędzy, wiedzy czy chęci na ich realizację. Z myślą o takich osobach powstał projekt RozkminiaczeZarabiacze stworzony przez Agencję Interaktywną 4STUDIO S.A. z Olsztyna, zajmującą się na co dzień kompleksową obsługą e-marketingową.─ Poszukujemy osób z innowacyjnymi pomysłami na serwis internetowy, nie oczekując od nich czasochłonnego uczestniczenia w jego budowie i rozwoju oraz przygotowania biznesowego, bez których ciężko osiągnąć sukces – mówi Mariusz Kotecki, Prezes Zarządu 4STUDIO S.A.Warto zaznaczyć, że pomysłodawca nie ponosi żadnych kosztów związanych z realizacją projektu oraz nie musi posiadać wiedzy dotyczącej projektowania serwisów internetowych.

Z doświadczenia w pracy z klientami wiemy, iż najlepsze pomysły nie należą, wbrew pozorom, do osób pracujących na co dzień z serwisami www, dlatego też w kampanii promocyjnej będziemy w dużej mierze koncentrować się na dotarciu do osób niekoniecznie zawodowo związanych z branżą IT − podkreśla Wojciech Szcześniak, Członek Zarządu 4STUDIO S.A.Jak wziąć udział w projekcie?Reguły uczestnictwa zostały uproszczone do minimum. Od 1 września do 31 października 2011 roku za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej www.rozkminiaczezarabiacze.pl należy w kilku zdaniach opisać swój pomysł oraz zostawić dane kontaktowe. Najciekawsze propozycje wezmą udział w kolejnych etapach projektu. Etapy konkursuI etap: 1.09–31.10.2011 r. ─ przesyłanie pomysłówII etap: 2.10–10.10.2011 r. – rozmowa jury z autorami wybranych propozycjiIII etap: druga połowa listopada – wybór zwycięzcy.Z autorem najlepszej propozycji serwisu internetowego zostanie podpisana umowa, na podstawie której za swoje prawa autorskie pomysłodawca otrzyma 10 000 zł. Co wyróżnia ten projekt od innych?

RozkminiaczeZarabiacze nie są konkurencją dla projektów typu Startup Fest, Startup School czy Global Startup Challenge, ponieważ konkurs, którego 4STUDIO jest koordynatorem, został skierowany do nieco innej grupy docelowej – przekonuje Mariusz Kotecki, Prezes Zarządu 4STUDIO S.A.Już niedługo ruszą akcje zachęcające do wzięcia udziału w projekcie. Do poszukiwania pomysłów zostanie zaangażowany między innymi Paweł KONJO Konnak, który będzie zachęcał studentów UWM do udziału w konkursie. Patronat nad akcją objęli m.in.: TVP Olsztyn, UWM FM i Olcamp.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem