Start-upy mogą teraz szybciej zbierać opinie i łączyć się z klientami

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Błyskawiczna w instalacji zakładka (widget) na strony www start-upów pozwala zbierać sugestie oraz kontaktować się z potencjalnymi klientami przez Live Chat. Odciąża w monitoringu działania nowych serwisów, jest w 100% gotowa do użycia, całkowicie bezpłatna na okres testowy, na www.livechat1.pl

Błyskawiczna w instalacji zakładka (widget) na strony www start-upów pozwala zbierać sugestie oraz kontaktować się z potencjalnymi klientami przez Live Chat. Odciąża w monitoringu działania nowych serwisów, jest w 100% gotowa do użycia, całkowicie bezpłatna na okres testowy, na www.livechat1.pl.

Znacząca ilość start-upów w USA wykorzystuje rozwiązania do proaktywnego kontaktu z „wczesnymi klientami”, czyli early adopters. Początkowy sukces może wypromować start-up, ale brak zbieranych opinii od pierwszych klientów może go zabić, zwłaszcza jeśli chodzi o eliminację błędów. Teraz start-upy w Polsce mogą reagować szybciej z nową usługą Livechat1.pl – oprogramowaniem na strony www pomagającym błyskawicznie zbierać opinie i komentarze o projekcie, a także czatować bezpośrednio z potencjalnymi klientami.

Wygląda jak wysuwana zakładka do pozostawiania sugestii, ale ma wiele więcej opcji zwiększających skuteczność, m.in. precyzyjne, aktywne zaproszenia, przekazywanie opinii na dowolny adres e-mail czy wreszcie – dla najbardziej proaktywnych – Live Chat.

Widget może wyglądać tak:

Opinie o produkcie start-upu są natychmiast zbierane w bazie wiedzy i raportowane, również przekazywane na dowolny e-mail. Live Chat natomiast umożliwia rozmowę tekstową – czat – pomiędzy klientem, a konsultantami albo sprzedawcami w firmie start-up. Dzięki temu najlepsze pomysły związane z usługą są dostarczane błyskawicznie, a wizyty na stronie można przełożyć na pierwsze przychody.

Wygląd zakładki, kolory czy postać awatara mogą być całkowicie dostosowane do wyglądu strony. Moment pokazania się zakładki jest precyzyjnie sterowany przez tzw. wyzwalacze. Można je ustawić na przykład na wejście użytkownika poprzez dane słowo kluczowe z kampanii, bądź dowolną akcję na stronie.

Usługę można przetestować całkowicie bezpłatnie przez miesiąc, potem korzystanie z oprogramowania kosztuje zaledwie 59 zł miesięcznie. Uruchomienie zaczyna się na stronie www.livechat1.pl. Usługa jest dostarczana przez firmę InteliWISE S.A..

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem