Startuje konkurs „Akademia Młodego Biznesu”

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Myślisz o własnej działalności gospodarczej i chcesz się przekonać czy to dobry pomysł? Weź udział w konkursie na najlepszy pomysł na biznes w ramach projektu „AKADEMIA MŁODEGO BIZNESU”. Jak to zrobić?

Myślisz o własnej działalności gospodarczej i chcesz się przekonać czy to dobry pomysł? Weź udział w konkursie na najlepszy pomysł na biznes w ramach projektu „AKADEMIA MŁODEGO BIZNESU”. Jak to zrobić? To proste. Po pierwsze wypełnij i wyślij do nas fiszkę zgłoszeniową którą znajdziesz na stronie www.technopark.kielce.pl

Z osób które do 6 kwietnia 2012 r. prześlą najlepsze opisy własnego pomysłu biznesowego, komisja konkursowa wybierze 40 osobową grupę, która weźmie udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach (łącznie 30 h). Poprowadzą je specjaliści, którzy wiedzą wszystko o zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy. Powiedzą jak napisać profesjonalny biznesplan, ostrzegą przed pułapkami, które mogą czekać na niedoświadczonych biznesmenów. Ponad to uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie reklamować swoją firmę i jak chronić swój pomysł biznesowy. Pierwsza część zajęć odbędzie się w siedzibie organizatora (Inkubator Technologiczny). Druga część podczas wyjazdów szkoleniowych, gdzie oprócz zdobycia cennej wiedzy gwarantujemy dobrą zabawę i kreatywny sposób spędzania czasu. Każdy uczestnik po zakończeniu kursu skorzysta z indywidualnego doradztwa (konsultacji) z zakresu pisania biznesplanu. Po zakończonym etapie szkoleniowo-doradczym uczestnicy złożą przygotowane biznesplany, które zostaną ocenione przez komisję konkursową.Zwycięzców Konkursu poznamy już w czerwcu 2012r. podczas Loży Młodego Biznesu – spotkania promującego przedsiębiorczość akademicką. Nagrodą główną dla trzech laureatów będzie możliwość preferencyjnego ulokowania swojej firmy w Kieleckim Parku Technologicznym. Nagrodą dodatkową dla najlepszego pomysłu będą pieniądze na start. Fundatorem tej nagrody jest Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Patronami Honorowymi Konkursu są Prezydent Miasta Kielce – Pan Wojciech Lubawski oraz Wojewoda Świętokrzyski – Pani Bożentyna Pałka-Koruba. Projekt współfinansowany z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu pn.: „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

Nie czekaj zgłoś się już dziś! Więcej informacji na www.technopark.kielce.plźródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem