Startuje serwis Inwestycje-Egzotyczne.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Z początkiem września 2011 wystartował nowy serwis poświęcony egzotycznym formom inwestowania kapitału – Inwestycje-Egzotyczne.pl.

Z początkiem września 2011 wystartował nowy serwis poświęcony egzotycznym formom inwestowania kapitału – Inwestycje-Egzotyczne.pl.

Indeksy na światowych giełdach dramatycznie poleciały w dół. Inwestorzy pozbywają się akcji. W co inwestować, gdy finansowy rollercoaster trwa? Autografy? Zegarki? Wytworne wina? – Egzotyczne inwestycje mają spore szanse, aby stać się popularnym miejscem pomnażania kapitału. Przemawia za tym niezależność od zewnętrznych czynników makroekonomicznych. Po dramatycznych spadkach indeksów na światowych giełdach, wielu inwestorów rozpoczęło lokowanie pieniędzy w obszarze inwestycji alternatywnychmówi Anna Niemczycka, dyrektor generalna Media&Work Agencji Komunikacji Medialnej, która jest wydawcą serwisu.

Zawartość portalu Inwestycje-Egzotyczne.pl została pogrupowana w kilkanaście dużych działów, z których największe to: Przedmioty kolekcjonerskie, Alkohol  i używki, Kamienie szlachetne, Surowce. Portal będzie sukcesywnie wzbogacany o nowe sekcje i funkcjonalności. Nie zabrakło działów poświęconych inwestowaniu w instrumenty muzyczne, płyty winylowe czy stare samochody.

Lista przedmiotów kolekcjonerskich jest dosyć długa, począwszy od monet i znaczków, na kartach baseballowych i chińskiej porcelanie kończąc. – W Polsce rynek kolekcjonerski wszedł w początkową fazę rozwoju, jednak możemy oczekiwać, że segment ten będzie sukcesywnie zyskiwać na popularnościdodaje dyrektor Media&Work.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem