Startup Mergeto.pl dostępny już także dla użytkowników indywidualnych!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Z Platformy Grupowych Transakcji On-line mogą korzystać już osoby indywidualne. Do tej pory startup Mergeto.pl był otwarty jedynie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jednak ze względu na duże zainteresowanie użytkowników prywatnych, właściciele serwisu podjęli decyzję o…

Z Platformy Grupowych Transakcji On-line mogą korzystać już osoby indywidualne. Do tej pory startup Mergeto.pl był otwarty jedynie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jednak ze względu na duże zainteresowanie użytkowników prywatnych, właściciele serwisu podjęli decyzję o rozszerzeniu jego dostępności.

Mergeto.pl to platforma, która wykorzystuje synergię zakupów grupowych i aukcji internetowych. Za jej pośrednictwem sprzedawcy mogą wystawiać aukcję ze swoimi towarami i usługami, uzależniając ich cenę od wolumenu sprzedaży. W ten sposób osoby posiadające te same potrzeby nabywcze zbierają się w grupy i wspólnie uzyskują atrakcyjne warunki. Również kupujący mogą inicjować transakcję zakupu, poprzez stworzenie aukcji odwrotnej, do której dołączać mogą inni użytkownicy, tworząc tym samym grupę osób, razem osiągającą korzystną cenę. Jednocześnie należy podkreślić, że zawieranie transakcji poprzez Mergeto.pl jest bezpłatne zarówno dla kupujących jak i sprzedających.

Co może być przedmiotem transakcji sprzedażowych?W Mergeto.pl mogą być oferowane wszystkie produkty i usługi dopuszczone do sprzedaży przez polskie prawo. – Cieszymy się, że coraz więcej użytkowników decyduje się na zawieranie transakcji sprzedażowych za pośrednictwem naszej platformy. Wierzymy jednocześnie, że teraz, kiedy dostęp uzyskali również użytkownicy indywidualni, Mergeto.pl zyska jeszcze większą liczbę zadowolonych klientów – mówi Robert Borowczyk, członek Zarządu Mergeto.pl. Wśród firm oferujących swoje produkty na aukcjach są tak znane podmioty jak np. Beko Polska (AGD) oraz Heidelberg Polska (poligrafia).

Czym Mergeto.pl różni się od znanych serwisów grupowych?Ze względu na to, że sprzedaż w znanych serwisach zakupowych, takich jak Groupon czy Gruper wiąże się nie tylko z bardzo wysokimi rabatami dla klientów, ale i z dużą prowizją dla operatora serwisu, firmy wystawiające ofertę nie mogą liczyć na pokaźny zysk. Bardzo często sprzedają poniżej kosztów, traktując pojawienie się w platformie jako działanie promocyjne. − Natomiast Mergeto.pl jest dodatkowym kanałem sprzedaży, który ma przynosić korzyści obu stronom transakcji − tłumaczy Robert Borowczyk, Członek Zarządu Mergeto.pl. – Poprzez naszą platformę sprzedawcy sami regulują poziom rabatów przy określonym wolumenie, aby zwiększyć sprzedaż i jednocześnie zachować rentowność – dodaje Borowczyk.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji o transakcjach na Mergeto.pl: http://goo.gl/ItMDG

Więcej informacji na stronie: http://info.mergeto.pl/tut/czym-jest-mergeto/

źródło: informacja prasowa

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem