Storino.pl już na iPhone

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Polska chmura Storino.pl już współdziała z iPhone. To kolejny krok w dynamicznym rozwoju aplikacji wrocławskiej firmy SkyStorage.

Polska chmura Storino.pl już współdziała z iPhone. To kolejny krok w dynamicznym rozwoju aplikacji wrocławskiej firmy SkyStorage.

Zgodnie z zapowiedziami, po wprowadzeniu w ubiegłym miesiącu aplikacji Storino.pl na telefony z systemem Android, przyszedł czas na system iOS. Aplikacja jest już dostępna w AppStore i tym samym mogą z niej już korzystać użytkownicy urządzeń iPhone oraz iPad.

Storino.pl to usługa wirtualnego dysku wrocławskiej firmy SkyStorage oparta o technologię Cloud Computing, służąca przesyłaniu, archiwizacji i synchronizacji danych. Aplikacja Storino.pl pozwala  w błyskawiczny sposób przesłać różnego typu dane, jak np. zdjęcia, filmy, nagrania, pliki z telefonu na komputer albo inne urządzenie (komputer, iPad). Jednocześnie Storino.pl umożliwia stały dostęp do plików, które użytkownik przechowuje w Chmurze.

W przypadku działania z telefonami, pliki pobrane Storino.pl zapisują się pamięci telefonu, dzięki czemu są dosłownie „pod ręką” nawet wtedy, gdy użytkownik nie posiada dostępu do Internetu. W ten oto prosty sposób telefon może działać jako internetowy pendrive oraz kopia bezpieczeństwa danych.

Aplikacja jest dostępna w języku polskim i jest dostosowana do polskich warunków.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem