TechPeaks po raz drugi poszukuje talentów IT w Europie

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Pierwszy “ludzki” akcelerator w Europie, TechPeaks, po raz drugi poszukuje talentów IT w Europie Środkowo-Wschodniej! Termin składania aplikacji upływa 20 stycznia.

Pierwszy “ludzki” akcelerator w Europie, TechPeaks, po raz drugi poszukuje talentów IT w Europie Środkowo-Wschodniej! Termin składania aplikacji upływa 20 stycznia.

Na zdjęciu Paolo Lombardi – Head of TechPeaks

TechPeaks akceleruje zarówno pojedynczych założycieli/osoby z pomysłem biznesowym lub bez, jak i skonsolidowane zespoły/start-upy w fazie przed MVP/prototypowej. Jeśli jesteś designerem, hackerem, programistą lub przedsiębiorcą, to jest to okazja dla Ciebie!

Porównując TechPeaks z innymi programami, główna różnica polega na tym, że nie bierze on udziałów od start-upów, a zamiast tego zapewnia im kreatywne środowisko: opłacone mieszkanie włącznie z opłatami i miejsce do pracy w Trento (Włochy), miesięczne kieszonkowe (700 euro) i możliwość prezentacji projektu przed ekspertami rynku i europejskimi inwestorami w celu uzyskania dalszych środków finansowych bez przekazywania w zamian udziałów. Całkowita ilość pieniędzy na granty dla start-upów w drugim naborze wynosi 500 tysięcy euro i pochodzi od regionu Trentino.

Grupa mentorów TechPeaks zawiera takich przedsiębiorców jak m.in. Renaud Visage, CTO i współzałożyciel Eventbrite; Jeremiah Robison, VP Software w Jawbone; Matt Meeker, współzałożyciel meetup.com i Barkbox.com; Trevor Owens, CEO Lean Startup Machine; James Currier, przedsiębiorca i investor w Silicon Valley, jak i innych.

Program dla Ciebie? Spróbuj swoich sił przed 20 stycznia na http://techpeaks.eu/

Albo dołącz do nas na prezentacji TechPeaks w Reaktorze (Warszawa), 17 stycznia. Rejestracja na http://openreaktor21.evenea.pl

 

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem