Toastmasters Speaking Elephants

Dodane:

Łukasz Tokarski Łukasz Tokarski

Udostępnij:

Spotkania anglo-języcznego klubu Toastmasters Speaking Elephants to doskonała szansa żeby samemu przekonać się jak łatwo i przyjemnie można w krótkim czasie opanować trudną sztukę przemawiania.

Spotkania anglo-języcznego klubu Toastmasters Speaking Elephants to doskonała szansa żeby samemu przekonać się jak łatwo i przyjemnie można w krótkim czasie opanować trudną sztukę przemawiania. Toastmasters to międzynarodowa organizacja non-profit, która pomogła już tysiącom ludzi na świecie pokonać obawę przed wystąpieniami publicznymi, uwierzyć we własne możliwości i nauczyć się lepiej komunikować.

Jeśli chcielibyście:

  • nauczyć się jak skutecznie przekonywać współpracowników, klientów, uczestników konferencji, czy potencjalnych inwestorów do komercjalizacji pomysłu?

  • nabyć pewności siebie podczas wygłaszania profesjonalnej prezentacji?
  • udoskonalić swoje umiejętności organizowania wystąpień publicznych i prezentacji?
  • czy też podszkolić swój angielski?

To na pewno zainteresuje Was propozycja klubu Toastmasters-Speaking Elephants w Warszawie.

Co to jest to Toastmasters?

Toastmasters to organizacja non-profit, która skupia prawie 260 000 członków, w ponad 12 tysiącach klubów w 113 krajach. Uczestnicząc w spotkaniach klubu można nauczyć się lepiej komunikować, nawiązać wiele przyjaźni i kontaktów zawodowych, oraz podszkolić swój angielski (wszystkie spotkania odbywają się po angielsku). Spotkania trwają około 90 minut. Na spotkaniach nie ma profesjonalnego instruktora. To Członkowie Klubu oceniają każdą mowę i spotkanie poprzez konstruktywną krytykę, skupiając się na tym, co zostało wykonane dobrze i co jeszcze wymaga poprawy.

Dowiedz się więcej: www.speakingelephants.pl

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem