WebClusters – szczecińska konferencja programistyczna.

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Już w maju odbędzie się druga edycja WebClusters – konferencji, która wyraźnie zaznaczyła się na mapie wydarzeń z dziedziny IT w Polsce. 17-18 maja na WebClusters wystąpią autorytety z kraju i z zagranicy.

Już w maju odbędzie się druga edycja WebClusters – konferencji, która wyraźnie zaznaczyła się na mapie wydarzeń z dziedziny IT w Polsce. 17-18 maja na WebClusters wystąpią autorytety z kraju i z zagranicy.

Podobnie jak rok temu przy organizacji wydarzenia swoje siły złączyli: Microsoft, Spółka Red Sky, Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, BLStream oraz organizatorzy spotkań Meetphp z Poznania.

Tematyka konferencji obejmie szeroki zakres. Pojawią się zagadnienia związane z technologiami webowymi, o których opowiedzą doświadczeni praktycy z branży, ale i nie zabraknie nowinek. Prelegenci gwarantują pragmatyczne podejście: od przedstawienia problemów do ujawnienia sprawdzonych i skutecznych metod ich rozwiązania.

Przewidywane są prezentacje obejmujące tematykę Node.JS, PHP, Python, konfigurowania usług/serwerów, serwowania contentu statycznego i wiele, wiele innych. Ponadto podążając za zapotrzebowaniem jakie ujawniło się w ostatnim czasie, Organizatorzy dodali do programu konferencji także panel dyskusyjny związany z ACTA.

WebClusters, to nie tylko skarbnica wiedzy z pierwszej ręki, to także próba zjednoczenia dość rozproszonego środowiska programistów. – Chcieliśmy zorganizować konferencję otwartą na Community związane z webdevelopingiem. Dążymy do tego aby poza możliwością podzielenia się doświadczeniem, uczestnicy mogli wykorzystywać nawiązane kontakty w codziennej pracy. – mówi Rafał Malinowski – programista firmy Red Sky – jeden ze współorganizatorów WebClusters.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś na stronę http://2012.webclusters.pl/ gdzie można dokonać rejestracji. Polecamy to wydarzenie wszystkim branżystom.

Więcej informacji:

Rafał Mailnowski: malinowski@red-sky.pl

http://2012.webclusters.pl/

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem