Websh.pl – serwis dla twórców stron www

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Grupa Inspire uruchamia nowy portal internetowy dla tych, którzy chcą kupować lub sprzedawać swoje strony internetowe. Możecie już dziś publikować na łamach Websh.pl to wszystko co wędrowało do szuflady i nie ujrzało nigdy światła dziennego.

Grupa Inspire uruchamia nowy portal internetowy dla tych, którzy chcą kupować lub sprzedawać swoje strony internetowe. Możecie już dziś publikować na łamach Websh.pl to wszystko co wędrowało do szuflady i nie ujrzało nigdy światła dziennego. Wasze projekty mogą dzięki Websh.pl znaleźć swoich odbiorców. Jeśli prowadzicie agencje reklamowe to zapraszamy do publikowania swoich propozycji na portalu Websh.pl dzięki czemu będziecie mogli zyskać nowych potencjalnych klientów.

Na portalu wystarczy założyć bezpłatnie swoje konto by móc po chwili umieszczać dowolną liczbę projektów, szablonów i proponować ją innym w sieci. Już nie trzeba chować się na forach internetowych czy płacić za miejsca w katalogach szablonów. Portal Websh.pl powstał z myślą o każdym kto np. bał się zadzwonić do klienta i zaoferować mu swoje usługi.

Jednak nie tylko możecie sprzedawać ale i kupować strony www, jeśli wasza firma szuka kogoś kto odnowi wasz wizerunek w sieci to zapraszamy na Websh.pl gdzie w licznych kategoriach codziennie pojawiają się nowe propozycje szablonów stron. Jednym kliknięciem można sprawdzić aktualną cenę projektu oraz przeczytać jego szczegółowy opis.

Ponadto dzięki websh.pl możecie już dziś kupować i sprzedawać swoje domeny internetowe czy też zlecić zrobienie strony www na zaliczenie przedmiotu w szkole lub na studiach.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem