Weź udział w konkursie startupów na InternetBeta 2011

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Konkurs InternetBeta Startup Sito 2011 stanowić będzie część całodniowego bloku startupowego odbywającego się w czwartek 15 września, któremu patronuje miesięcznik o biznesie technologicznym Proseed.

Konkurs InternetBeta Startup Sito 2011 stanowić będzie część całodniowego bloku startupowego odbywającego się w czwartek 15 września, któremu patronuje miesięcznik o biznesie technologicznym Proseed. Informacje nt. sposobu przyjmowania zgłoszeń znajdują się na stronie www.internetbeta.pl. Pomysłodawcy muszą się spieszyć ze zgłoszeniami, gdyż ich termin upływa 8 września. Następnego dnia organizatorzy skontaktują się z zespołami zakwalifikowanymi do konkursu.

– W naszym konkursie chodzi przede wszystkim o zaprezentowanie pomysłu przed przedstawicielami branży, wysłuchanie ich opinii i nawiązanie bezcennych kontaktów przydatnych w dalszym rozwoju startupu – zachęca Mateusz Tułecki, organizator konferencji InternetBeta 2011.

Konkurs odbędzie się drugiego dnia konferencji, w czwartek 15 września. Zakwalifikowane startupy zaprezentują się przed uczestnikami oraz będą odpowiadać na pytania kilkuosobowego Jury. Atrakcyjność wydarzenia zapewnią nie tylko występy startupów, ale także dynamiczna formuła konkursu.

Na zwycięzców czeka nagroda –  pakiet usług z zakresu e-marketingu i webdesignu od Chilid, software developmentu od XSolve oraz pełnostronicowa reklama w Mediafun Magazynie (łączna wartość nagród wynosi 20 tys zł). Zwycięzcy mogą również liczyć na  publikacje w partnerskich serwisach i blogach (Antyweb.pl, Proseed, MamStartup.pl, AK47, Mediafun.pl, Educomerce.edu.pl, IT Tech Blog) w artykułach podsumowujących konkurs InternetBeta  Startup Sito 2011.

Aby dodatkowo zachęcić startupy do udziału w konkursie, organizatorzy przewidzieli dla nich specjalną ofertę – zakwalifikowane zespoły otrzymają 2 wejściówki na konferencję w cenie 1.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem