Wiosna z mKsięgową

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

Od kilku dni serwis mKsiegowa.pl oferuje pełną, przetestowaną wersję oprogramowania do prowadzenia pełnej księgowości online. Twórcy z firmy ERPmobile zapewniają, że przygotowany przez nich program przeszedł wszystkie niezbędne testy, umożliwiając tym samym pełne korzystanie z aplikacji.

Od kilku dni serwis mKsiegowa.pl oferuje pełną, przetestowaną wersję oprogramowania do prowadzenia pełnej księgowości online. Twórcy z firmy ERPmobile zapewniają, że przygotowany przez nich program przeszedł wszystkie niezbędne testy, umożliwiając tym samym pełne korzystanie z aplikacji.

mKsięgowa skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, w przypadku których konieczne jest prowadzenie księgi głównej. Pełna księgowość, wymagana jest w przypadku osobowych spółek kapitałowych (spółka jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo-akcyjna) oraz organizacji NGO (fundacje, stowarzyszenia).

„mKsiegowa.pl jest również korzystnym rozwiązaniem dla nowych przedsiębiorstw, które rozpoczynając swoją działalność, szukają rozwiązań pozwalających ograniczyć wydatki związane z uruchomieniem firmy” – mówi Witold Jurczyk, jeden z pomysłodawców serwisu. „Korzystanie z mKsięgowej pozwala obniżyć miesięczne koszty księgowości nawet o kilkaset złotych, przy jednocześnie pełnej i bezpiecznej obsłudze księgowej” – dodaje W. Jurczyk.

mKsiegowa.pl jest jednym z pierwszych na rynku narzędzi dostępnych online, które umożliwia prowadzenie pełnej księgowości firmy. Nowatorskie rozwiązanie nie wymaga zakupu dodatkowego oprogramowania czy też dodatkowego sprzętu. Wszystkie dane księgowe dostępne są z poziomu przeglądarki internetowej.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz wsparciu merytorycznemu, użytkownicy aplikacji są w stanie samodzielnie zarządzać swoją księgowością – nie ma konieczności zatrudniania dodatkowego pracownika czy też korzystania z usług biura księgowego.

„Podczas kilkumiesięcznych testów aplikacji jeszcze bardziej utwierdziliśmy się w przekonaniu, że dla naszych użytkowników bardzo ważne jest zapewnienie wsparcia merytorycznego. Dlatego, nasi użytkownicy mogą skorzystać z konsultacji ze specjalistami ds. księgowości. Są to eksperci wysokiej rangi, którzy są w stanie rozwiązać niemalże każdy problem księgowy. Dzięki temu, użytkownicy mają gwarancję, że nie zostaną pozostawieni sami ze swoimi pytaniami” – podkreśla Witold Jurczyk.

Atutem aplikacji jest jej dostępność również z poziomu telefonu komórkowego. Rozwiązanie takie sprawdzi się w przypadku osób, które często się przemieszczają lub chcą mieć kontrolę nad swoimi finansami w każdym miejscu.

Serwis mKsiegowa.pl bazuje na rozwiązaniu działającym na świecie od ok. 4 lat. Firma ERPmobile przystosowała system do przepisów i realiów polskiego środowiska działalności gospodarczej.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem