Wirtualne zaproszenie na prawdziwą kawę

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Pierwszy w Polsce serwis internetowy dla fanów kawiarnianych spotkań rusza pełną parą. Po kilku miesiącach próbnego funkcjonowania Na-Kawe.pl przeszedł gruntowną modernizację, zmieniając swój wygląd i funkcjonalności.

Pierwszy w Polsce serwis internetowy dla fanów kawiarnianych spotkań rusza pełną parą. Po kilku miesiącach próbnego funkcjonowania Na-Kawe.pl przeszedł gruntowną modernizację, zmieniając swój wygląd i funkcjonalności. Nowa wersja to odpowiedź na sugestie i uwagi coraz większej ilości sympatyków tej formy korzystania z kawiarni.

Serwis Na-Kawe.pl zadebiutował w październiku 2010r. Przez kilka miesięcy za jego pośrednictwem wysłano kilkaset zaproszeń na kawę do 33 kawiarni partnerskich. Obecnie usługa dostępna jest w kilkunastu największych miastach, ale w planach zakładana jest współpraca z największymi sieciami kawiarni.

Na-Kawe.pl to serwis internetowy, oferujący wyjątkowe zaproszenie na kawę, które w szybki sposób trafia na skrzynkę email osoby zapraszanej. Wystarczy je wydrukować i przekazać w wybranej kawiarni aby delektować się swoją ulubioną kawą. W kilka kliknięć otrzymujemy oryginalny sposób na wyrażenie zainteresowania drugą osobą.

Na-Kawe.pl swoją misję działania opiera na dążeniu do powrotu tradycji wypijania kawy w kawiarniach, gdyż tylko tam zapewniony będzie odpowiedni jej smak jak również wtedy nabiera ona odpowiednich wartości społecznych. Na-Kawe.pl propaguje zalety społeczne spotkań ludzi w dzisiejszym dynamicznym życiu. Spotkania na kawie w kawiarniach pozwalają na chwilę odpoczynku, rozmowy, oderwania się od spraw codziennych. Narzędziem wspierającym te wartości jest prowadzony fan page w serwisie Facebook (http://facebook.com/NajlepszeKawiarnie), który w krótkim czasie zyskał ponad pół tysiąca fanów.

Chcemy być dla polskich miłośników kawy gwarantem jakości a dla osób które dopiero zaczynają korzystać z uroków kawiarni, zaoferować takie kawiarnie, aby pozostawał w ich pamięci tylko najlepszy aromat i poczucie wspaniale spędzonej chwili czasu. – mówi pomysłodawca i założyciel serwisu Marcin DziekańskiDlatego też, tak bardzo dokładnie weryfikujemy naszych partnerów. Wspierają Nas w tym eksperci zawodowi, bariści klasy mistrzowskiej oraz szeregi pasjonatów.

Na-Kawe.pl oferuje zaproszenia na kawę w najlepszych kawiarniach łącząc świat wirtualny z rzeczywistym. To również prezentacja Polskich kawiarni w jednym miejscu, w wyjątkowej formie i klimacie, nie spotykanym dotąd w internecie. Obecnymi głównymi partnerami Na-Kawe.pl są sieci kawiarni Costa Coffee oraz W Biegu Cafe by Jacobs Krönung.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem