Wiwisekcja odwagi w biznesie

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Zapraszamy do Startera na wyjątkowe, urodzinowe spotkanie Creative Morning! Prelegentem będzie: Miłosz Brzeziński – konsultant biznesowy, prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie, inspirator współpracujący z rynkiem biznesowym na całym świecie.

Zapraszamy do Startera na wyjątkowe, urodzinowe spotkanie Creative Morning! Prelegentem będzie: Miłosz Brzeziński – konsultant biznesowy, prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie, inspirator współpracujący z rynkiem biznesowym na całym świecie. Dodatkowo z okazji świętowania drugiego roku działalności, Starter przygotował dla uczestników wiele niespodzianek, a także jak zawsze okazję do networkingu.

Podczas Creative Morning opowiemy o tym, co się w Starterze działo w ciągu ostatniego roku. Z okazji drugiej rocznicy naszej działalności przygotowaliśmy też niespodzianki. Następnie podczas prelekcji, wspólnie z Miłoszem Brzezińskim będziemy szukać odpowiedzi na pytania:

 • Czym się charakteryzuje odwaga w biznesie?
 • Z czego się składa?
 • Jak zaprząc ją do kreatywności i mnożenia sukcesów?

 • Co biorą pod uwagę ludzie, którzy podejmują odważne decyzje biznesowe – co uważają za ważne, a co pozostawiają przypadkowi?
 • Czy odwaga jest w ogóle konstruktem, na który da się nałożyć siodło i nim pokierować, czy raczej rządzi się swoimi prawami? Tak czy owak – gdzie jest jej źródło i jak ją sobie w głowie oraz działaniach uporządkować?
 • Serdecznie zapraszam wszystkich tych, którzy chcą być bardziej odważni i takich, którzy odwagi mają aż nadto. Rozkładanie odwagi na czynniki pierwsze nie wymaga bowiem odwagi, a raczej dobrego humoru i otwartości! Do zobaczenia! – mówi Miłosz Brzeziński.

  Po sporej dawce wiedzy i energii będziemy kontynuować networking podczas nieformalnych rozmów, więc pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą wizytówki! Oprócz wizytówek, warto zabrać ze sobą znajomych!

  Plan spotkania networkingowego:

  • 9.00 – 9.15 – Rejestracja uczestników i sesja networkingowa
  • 9.15 – 9.30 – Joanna Grandzicka „Parę słów o Starterowym dwulatku”
  • 9.30 – 10.30 – Miłosz Brzeziński „Wiwisekcja odwagi w biznesie”
  • 10.30 – ……. – Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

  Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest BARDZO ograniczona – o udziale w spotkaniu decyduje kompletność wypełnionego formularza zgłoszeniowego! Dodatkowo na autorów najciekawszych życzeń czekają nagrody od Startera

  MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

  źródło: informacja prasowa

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem