YouSchool.pl – Interaktywna Szkoła Języków Obcych

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

YouSchool.pl to Interaktywna Szkoła Języków Obcych z własnym serwisem społecznościowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii videokonferencyjnej prowadzi jedyne w swoim rodzaju zajęcia online na żywo z lektorem, gdzie każdy z uczestników uczy się w komforcie własnego fotela.

YouSchool.pl to pierwsza w Polsce Interaktywna Szkoła Języków Obcych z własnym serwisem społecznościowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii videokonferencyjnej prowadzi jedyne w swoim rodzaju zajęcia online na żywo z lektorem, gdzie każdy z uczestników uczy się w komforcie własnego fotela.

Przy tworzeniu serwisu pomysłodawcy zakładali spełnianie dwojakiej funkcji: dydaktycznej i społecznościowej. Druga realizowana jest przez mini-portal społecznościowy YouCafe na który poza swobodną komunkacją pmiędzy studentami znajdują się także materiały do wielu przydatnych miejsc w sieci wspomagających naukę.

Szkoła oferuje możliwość nauki od poziomu zaawansowania ucznia. Każdy z oferowanych kursów językowych jest proponowany w dwóch odmianach: Light (zajęcia raz w tygodniu) oraz Standard (zajęcia dwa razy w tygodniu). Dodatkowo, kursant otrzymuje materiały dodatkowe od lektora oraz dostęp do naszego portalu społecznościowego (dostępnego także w dla osób nie będących uczniami YouSchool), na którym można znaleźć wiele ciekawych materiałów dodatkowych, pozycji i ciekawostek, które wspomagają w nabywaniu umiejętności komunikowania się w języku, który z każdą chwilą będzie się stawał coraz mniej obcy. Komunikacja odbywa się za pomocą kamerki internetowej oraz słuchawek z mikrofonem (gratis przy zapisie na 3 miesiące z góry). Wszystkie grupy są maksymalnie 4 osobowe.

Szkoła posiada również innowacyjną ofertę skierowaną do uczniów: jeżeli jest potrzeba na naukę języka z poza oferty – wystarczy skontaktować się ze szkołą, a ta wg potrzeb zostaje wprowadzana do oferty.

Fragment lekcji próbnej:

 

 

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem