Z aniołami do sukcesu w biznesie

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Zapraszamy na kolejną już konferencję w ramach projektu „Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu-Innowacja”. Projekt „Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu – Innowacja” jest autorskim projektem Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych (INES).

Zapraszamy na kolejną już konferencję w ramach projektu „Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu-Innowacja”.  Projekt „Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu – Innowacja” jest autorskim projektem Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych (INES).

Podmiot ten jest fundacją, która została założona przez ekspertów z dziedziny rynków i instrumentów finansowych o wieloletnim doświadczeniu praktycznym oraz dydaktycznym. W ramach INES zakończono skutecznie wiele projektów badawczych, naukowych, szkoleniowych oraz rozwojowych, realizując projekt od fazy koncepcji, poprzez jego przygotowanie, realizację po ewaluację. Fundacja INES jest „think tankiem”, tj. niezależną organizacją pozarządową tworząca idee i programy dla życia gospodarczego i społecznego w Polsce.

Konferencja odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie w Klubie Bankowca przy ul. Smolnej 6. Rozpoczęcie o godzinie 10:00.

Tematyka konferencji:

Model funkcjonowania sieci aniołów biznesu PSAB-I. Aktywność Aniołów Biznesu szansą na rozwój innowacyjnych przedsięwzięć – PSAB-I. Anioły Biznesu -sytuacja w Polsce i na świecie praktyczne przykłady inwestycji Aniołów Biznesu. Fuzje i przejęcia. Wyjście z inwestycji.11 kroków od pomysłów do innowacji. Innowacje w efektywności energetycznej. Prawo i podatki w transferze technologii. Finansowanie wdrażania innowacji przez banki.

Konferencja naukowo – informacyjna będzie dla Państwa doskonałą okazją do uzyskania informacji na temat możliwości nawiązania współpracy zarówno z  Pomysłodawcami jak i Aniołami Biznesu będącymi uczestnikami  Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja.

Konferencja jest bezpłatna.Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.Prosimy o wcześniejszą rejestrację na adres mailowy: biuro@ines.org.pl.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem