ŻądniWiedzy.pl – centrum informacji ze świata nauki i techniki

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

ŻądniWiedzy.pl to nowy informacyjny serwis popularnonaukowy, który za główny cel postawił sobie popularyzowanie szeroko pojętej nauki wśród Polaków.

ŻądniWiedzy.pl to nowy informacyjny serwis popularnonaukowy, który za główny cel postawił sobie popularyzowanie szeroko pojętej nauki wśród Polaków.

Wiemy, że każdy człowiek jest z natury ciekawy otaczającego go świata, bez ludzkiej ciekawości nie byłoby odkryć naukowych, nasza cywilizacja nie rozwijałaby się. Nasz portal stara się zaspokoić tą ciekawość i zamieszczać ciekawe oraz niespotykane na innych polskich portalach newsy.

Na łamach serwisu osoby zainteresowane oraz pasjonujące się nauką znajdą informacje o najnowszych odkryciach naukowych, przełomach w nauce, nowych projektach inżynieryjnych czy technologicznych oraz najciekawszych przedsięwzięciach i produktach  technicznych pojawiających się na świecie. W serwisie znajdą Państwo informacje z takich dziedzin jak: fizyka, nanotechnologia, astronomia, medycyna, technologia, elektronika, biologia i chemia.

Planujemy zorganizować wokół portalu społeczność zainteresowaną  nowinkami ze świata nauki oraz techniki,  biorącą udział w żywej dyskusji na temat poszczególnych artykułów zamieszczanych na łamach serwisu.

Obecnie portal poszukuje inwestora, w celu zainwestowania pewnych kwot przede wszystkim w promocję serwisu.

W bliskiej przyszłości chcielibyśmy wdrożyć nowe usługi oraz funkcje, takie jak np. autorską bibliotekę animacji video związanych z konkretnymi dziedzinami znajdującymi się na stronie (procesy biologiczne, fizyczne, zachodzące we Wszechświecie, ukazujące fascynujący świat nanotechnologii oraz wiele innych).

Zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy http://zadniwiedzy.pl/

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem