Zaloguj się w realu_

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Już w najbliższy piątek, 18-ego listopada, we wrocławskim klubie LOG:IN, odbędzie się druga edycja studenckiego projektu pod nazwą WITAJCIE W REALU – spotkania o nowych mediach.

Już w najbliższy piątek, 18-ego listopada, we wrocławskim klubie LOG:IN, odbędzie się druga edycja studenckiego projektu pod nazwą WITAJCIE W REALU – spotkania o nowych mediach.

Otwarci ludzie – otwarte spotkaniePodczas spotkań Witajcie w realu_ ważna jest przede wszystkim cześć nieoficjalna, gdzie można spokojnie porozmawiać z prelegentami. Samo spotkanie jest bowiem niepowtarzalną okazją do poznania branży nowych mediów, jej atmosfery i wymagań. Mówcami są pracownicy agencji interaktywnych, reklamowych, firm IT, menedżerowie, designerzy, którzy opowiadają o swojej pracy, używanych technologiach, prezentując własne projekty lub inspiracje. Spotkania mają charakter otwarty, bez zamykania się w sztywnych uczelnianych ramach.Kto będzie gościem podczas tej edycji?

Bartosz Balewski – Interaction Designer z agencji Touch Ideas, który przedstawi temat:  „Design Thinking – proces projektowania innowacji. Case Study Łomża Niepasteryzowana.” Jego agencja odebrała w tym roku jedną z najważniejszych na świecie nagród w dziedzinie designu komunikacji – Red Dot Communication Award. Można powiedzieć, że to Oscar w świecie designu. Zostali wyróżnieni także Złotym Effie –  w jednym z najważniejszych na świecie konkursów marketingowych – za najbardziej efektywną kampanię reklamową. Pojawią się również Michał Dusiński i Błażej Andrzejewski ze Studia Animacji Xantus. To oni są odpowiedzialni za ostatni hit polskiego internetu – reklamę sieci sklepów Tesco, inspirowaną kazaniami księdza Natanka. Poza tym tworzyli także animacje do reklam z udziałem Serca i Rozumu dla Telekomunikacji Polskiej i wielu innych. Są jednym z największych studiów animacji w Polsce. O czym będą mówić? „Od Włatcóf Móch do Henia Natanka, czyli skąd się biorą widły”. Intrygujący temat zapowiada, bardzo ciekawą prezentację. W realu i na żywo!Dla osób, które nie będą mogły pojawić się na spotkaniu, a są zainteresowane tematyką, agencja Janmedia Interactive przeprowadzi relację na żywo, która będzie do obejrzenia pod adresem: www.wroclaw.wrealu.info – na tej stronie można również znaleźć więcej informacji na temat całego cyklu spotkań, a także obejrzeć wystąpienia innych prelegentów.Dlaczego w realu_?Często zdarza się sytuacja, kiedy student, kończąc edukację i zaczynając pracę, spotyka się z zupełnie inną rzeczywistością. Często wymaga się od niego również zupełnie innych rzeczy, niż tych, których nauczył się na studiach. Przez nasze spotkania chcielibyśmy przybliżyć (a także sami poznać) realia – dość nowej jeśli chodzi o edukację – branży nowych mediów oraz jej atmosferę i wymagania. Stąd nasza nazwa. Brzmi trochę dumnie, ale przede wszystkim ma być praktycznie i inspirująco.DATA: 18 listopada /piątek/MIEJSCE: Klub LOG:IN /Plac Solidarności 1/3/5/START: 17:00Udział w spotkaniu można potwierdzić na Facebooku. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem