Zarabiaj na grach online. PortMMO już w sieci

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Wystartowała platforma afiliacyjna skupiająca się na grach MMO (Massively Multiplayer Online). PortMMO to pierwszy tak rozbudowany program partnerski na polskim rynku gier sieciowych.

Wystartowała platforma afiliacyjna skupiająca się na grach MMO  (Massively Multiplayer Online). PortMMO to pierwszy tak rozbudowany program partnerski na polskim rynku gier sieciowych.

Platforma dostępna pod adresem www.PortMMO.com jest programem afiliacyjnym skierowanym do wydawców serwisów internetowych zainteresowanych zarabianiem na grach typu MMO oraz reklamodawców chcących udostępniać swoje gry szerokiej grupie ich docelowych odbiorców. PortMMO oferuje elastyczne modele rozliczeń za udział w programie (CPL, revenue sharing) oraz zaawansowany system zapewniający partnerom między innymi szczegółowe statystyki, rozbudowane raporty oraz gotowe materiały reklamowe. Portfolio PortMMO stanowi dziś 14 produktów w postaci popularnych gier online i stale rozwijane jest o nowe pozycje.

Dodatkowym atutem programu jest możliwość spieniężenia ruchu w swoim serwisie poprzez rejestrację użytkowników za pośrednictwem linku polecającego np. na Facebooku.

PortMMO jest jedną z pierwszych w Polsce i jedną z niewielu na świecie sieci afiliacyjnych związanych z grami online. Projekt rozwijany jest przez EvilPort Sp. z o.o., wchodzącą w skład portfela inwestycyjnego funduszu IQ Partners S.A. Firma EvilPort, której założyciele związani są z branżą od 2003 roku, jest również właścicielem serwisu MMOparadise, będącego katalogiem gier MMO i MMORPG. Oba projekty mają zasięg międzynarodowy dostępne są w kilku wersjach językowych

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem