Zobacz gdzie zjeść na Open’erze

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Twórcy serwisu papurazzi.pl postanowili zadbać o podniebienia uczestników Open’era tworząc pod adresem www.papurazzi.pl/opener pierwszy w Polsce przewodnik kulinarny dedykowany festiwalowi.

Twórcy serwisu papurazzi.pl postanowili zadbać o podniebienia uczestników Open’era tworząc pod adresem www.papurazzi.pl/opener pierwszy w Polsce przewodnik kulinarny dedykowany festiwalowi.

Na stronie znajdziemy zdjęcia i recenzje potraw z restauracji oraz opinie o lokalach, które warto w Trójmieście odwiedzić.  Nie jest to jednak zwykły katalog restauracji. Ideą serwisu jest ocenianie restauracji poprzez fotografowanie i recenzowanie potraw, których w nich spróbowaliśmy. Jeżeli mamy ochotę np. na naleśnika wybieramy odpowiednią kategorię i widzimy zdjęcia oraz opinie o naleśnikach, których warto spróbować wraz z odległością od terenu festiwalu. Możemy też sprawdzić trasę dojazdu do lokalu, który chcemy odwiedzić lub np. znaleźć restauracje z ogródkiem albo serwujące najlepsze w trójmieście śniadania.

Autorzy obiecują, że po zakończeniu pierwszego koncertowego dnia w serwisie pojawią się także zdjęcia potraw ze stref gastronomicznych Open’era.

Jeżeli chcemy wiedzieć co zjeść, a nie znajdujemy się akurat na terenie festiwalu, możemy skorzystać z geolokalizacji – serwis automatycznie określi nasze położenie i zasugeruje co warto w okolicy zjeść. Wszystkie potrawy oraz lokale przeglądać możemy zarówno przy pomocy zwykłej listy jak i interaktywnej mapy.

Jako, że papurazzi.pl to także aktywna społeczność twórcy serwisu zachęcają festiwalowiczów do zostania kulinarnym paparazzi. Każda osoba, która w czasie trwania Open’era doda do serwisu zdjęcie z trójmiasta (oczywiście także jedzenia dostępnego na samym festiwalu) otrzyma specjalną, unikatową odznakę „Open’erowicz”.

Papurazzi.pl istnieje już blisko rok. W tym czasie stworzyliśmy pokaźną bazę zdjęć  oraz recenzji lokali z całej Polski, ale w szczególności z trójmiasta i okolic. Jako, że jesteśmy z Gdyni, a Opener’a odwiedzamy regularnie postanowiliśmy wspomóc festiwalową brać i podzielić się naszą wiedzą o tym gdzie i co w trakcie Opener’a warto zjeść. Mamy nadzieję, że dzięki temu zobaczymy zielone opaski nie tylko w największych lokalach w centrum, ale też w fajnych, klimatycznych i oczywiście tańszych knajpkach na obrzeżach trójmiasta – mówi Konrad Nowosz – twórca www.papurazzi.pl

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem